Co dalej z "American Crime Story", "Konfliktem" i innymi serialami Ryana Murphy'ego w telewizji FX?

"Zabójstwo Versace: American Crime Story" (Fot. FX)

0

Ryan Murphy przechodzi z FX do Netfliksa, ale "American Crime Story", "American Horror Story", "Pose" i "Konflikt" zostają na swoim miejscu. Tyle że plany na kolejne sezony się zmieniły.

Na początku zeszłego roku Ryan Murphy podpisał kontrakt z Netfliksem, na mocy którego zarobi 300 mln dolarów w pięć lat, tworząc nowe seriale dla platformy. Ale to nie znaczy, że jego dotychczasowe seriale znikną z telewizji FX. 2. sezon w tym roku będzie mieć "Pose", a jak wygląda sytuacja innych produkcji? Mamy nowe informacje prosto z TCA Press Tour.

"Pose" – 2. sezon w czerwcu

1. sezon "Pose" kilka dni temu wylądował na polskim Netfliksie, a serialowa ekipa już tworzy drugi. Jego premiera w USA odbędzie się w czerwcu.

"Konflikt" – czy będą następcy Bette i Joan?

Następcami Bette i Joan mieli być Karol i Diana, ale to już nieaktualne. I niestety nie wiadomo, czy "Konflikt" w ogóle wróci. Szef FX, John Landgraf, zasugerował wręcz, że istnieje możliwość, iż 2. sezonu nie będzie.

– W tym momencie Ryan nie ma kolejnego pomysłu. Nie byłbym zaskoczony, gdybym otrzymał telefon w sprawie następnego cyklu. Ale w tym momencie żadnego nie mamy – powiedział.

Wygląda na to, że Bette i Joan na razie będą same, ale kto wie, może kiedyś powstanie "Konflikt: FX i Netflix" (ewentualnie "Landgraf i Hastings"). My z pewnością byśmy oglądali.

feud2

"American Horror Story" – będą kolejne sezony

W przypadku "American Horror Story" sytuacja jest jasna. Jak to ujął John Landgraf, "przed nami jeszcze wiele cykli" (czyli po naszemu – sezonów). Dodał także, że już wie, o czym będzie następny sezon, ale na razie nie może powiedzieć tego publicznie. Zrobi to Ryan Murphy, "kiedy będzie gotowy".

"American Crime Story" – co z tą Katriną?

Telewizja FX liczy na to, że powstanie jeszcze kilka sezonów "American Crime Story", ale prawie na pewno nie będzie wśród nich Katriny. Najpierw zrezygnowano z jednej wersji, a teraz się okazuje, że druga też nie dojdzie do skutku.

– Są teraz aktywnie rozwijane trzy czy cztery pomysły, ale nie jestem w stanie powiedzieć, który z nich ma szansę być gotowy jako pierwszy. Z tego co wiem, Katriny już wśród nich nie ma – oznajmił Landgraf.

I to tyle, jeśli chodzi o seriale Ryana Murphy'ego na FX. Za to już wkrótce możecie się spodziewać kolejnych informacji o jego netfliksowych serialach, w tym "Ratched" i "The Politician".