"Pretty Little Liars: The Perfectionists" – zwiastun i data premiery. Jak prezentują się następczynie kłamczuch?

"Pretty Little Liars: The Perfectionists" (Fot. Freeform)

Czy mamy prawo zabić mordercę? Od takiego dylematu zaczyna się zwiastun "The Perfectionists", a potem napięcie tylko rośnie. Zobaczcie, jak wygląda nasze nowe "Pretty Little Liars".

Telewizja Freeform podała podczas TCA Press Tour, że 20 marca wystartuje nowy, ale nie tak do końca serial "The Perfectionists". To spin-off "Pretty Little Liars", w którym spotkamy ponownie dwie już nam znane bohaterki.

Alison (Sasha Pieterse) i Mona (Janel Parrish) teraz będą rezydować w Beacon Heights. To miejsce, gdzie wszystko i wszyscy wydają się idealni, ale to tylko pozory. W miasteczku dochodzi do morderstwa, a perfekcjonistki okazują się skrywać niejedną tajemnicę.

Pełny zwiastun sugeruje, że fani kłamczuch mogą spodziewać się powtórki z rozrywki, tylko w nieco zmienionym otoczeniu. Wszystko zaczyna się od pytania, czy mamy prawo zabić mordercę, a następnie wydarzenia przyspieszają.

Poza dziewczynami znanymi z serialu-matki w "The Perfectionists" zobaczymy całe mnóstwo nowych twarzy. Sofia Carson ("Descendants") pojawi się jako Ava, wyznaczająca trendy blogerka i koderka. Sydney Park ("The Walking Dead") zagra Caitlin, perfekcyjną córkę dwóch perfekcyjnych matek z politycznymi aspiracjami. Eli Brown wcieli się w Dylana, utalentowanego wiolonczelistę, który uwielbia muzykę tak samo jak swojego chłopaka, Andrew. Graeme Thomas King zagra błyskotliwego młodego naukowca o imieniu Jeremy.

Kelly Rutherford ("Gossip Girl") zobaczymy w roli Claire Hotchkiss, kobiety, która razezm z mężem założyła Hotchkiss Industries i Beacon Heights University. Z kolei Hayley Erin ("General Hospital") pojawi się w tajemniczej roli, której szczegółów nie zdradzono. Większość postaci znana jest z książek Sary Shephard, ale nie wszystkie.

Spin-off "Pretty Little Liars" na razie ma zamówienie na 1. sezon, składający się z 10 odcinków. Premiera w USA 20 marca.

REKLAMA