"Współczesna rodzina" powróci raz jeszcze. Sitcom ABC dostał zamówienie na 11. sezon – tak, już finałowy!

"Współczesna rodzina" (Fot. ABC)

Z bohaterami "Współczesnej rodziny" spędziliśmy ponad dekadę, ale to już (prawie) koniec. Telewizja ABC zamówiła 11. sezon popularnego – i kiedyś też przełomowego – sitcomu.

"Współczesna rodzina" powróci w przyszłym sezonie, ale tylko po to, żeby się pożegnać z widzami. Telewizja ABC zamówiła 11. sezon sitcomu, który zarazem będzie już ostatni. Ogłosiła to Karey Burke, nowa prezes ABC ds. rozrywki, która obiecała podczas TCA Press Tour, że w finałowej serii popularnej komedii możemy spodziewać się więcej ważnych wydarzeń, których fani "nie będą chcieli przegapić".

– Przez 10 lat nasze postacie odważnie stawiały czoła punktom zwrotnym w życiu, kierując się w stronę osobistego ubogacenia. My wybraliśmy inną ścieżkę, tworząc jeszcze jeden sezon "Współczesnej rodziny" – żartował producent serialu Christopher Lloyd.

O tym, czy wybrana ścieżka jest właściwa, przekonamy się jesienią, kiedy to "Współczesna rodzina" rozpocznie swój finałowy sezon.

Choć serial miał w ciągu dekady słabsze momenty, wciąż pozostaje jedną z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych komedii. Pięć razy zdobył nagrodę Emmy dla najlepszego serialu komediowego, tym samym doganiając poprzedniego rekordzistę – "Frasiera". Wam i sobie życzymy, żeby 11. sezon dorównał najlepszym. Nie mielibyśmy też nic przeciwko temu, żeby dało się go oglądać na bieżąco w Polsce (słyszysz nas, HBO?).

"Współczesna rodzina jest dostępna na HBO GO. 10. sezon startuje 10 lutego.

REKLAMA