Baptiste powróci jeszcze w lutym! Jest data premiery spin-offu "The Missing"

"Baptiste" (Fot. BBC)

Fani "The Missing" nie będą musieli czekać długo na powrót jednej z ulubionych postaci. Premiera serialu "Baptiste" na BBC jeszcze w tym miesiącu.

Francuski detektyw z "The Missing" pomagający brytyjskim rodzinom w poszukiwaniu ich zaginionych dzieci powraca w swoim własnym serialu. "Baptiste" zadebiutuje na BBC One już 17 lutego. Scenariusz do spin-offu napisali twórcy "The Missing", Harry Williams i Jack Williams.

W nowym serialu Tchéky Karyo powraca w roli Juliena Baptiste'a, którego tym razem spotykamy w trakcie wycieczki z żoną do Amsterdamu. Kiedy tamtejsza szefowa policji i zarazem dawna dziewczyna Baptiste'a prosi go o pomoc w śledztwie, detektyw od razu angażuje się w sprawę kolejnej zaginionej osoby.

Obok Karyo w serialu zobaczymy m.in. Toma Hollandera ("The Night Manager"), jako mieszkającego w Antwerpii Anglika, którego siostrzenicę próbuje odnaleźć Baptiste. W spin-offie "The Missing" wystąpią także Jessica Raine, Alec Secareanu, Clare Calbraith, Nicholas Woodeson, Anastasia Hille, Talisa Garcia, Barbara Sarafian, Boris Van Severen i Martha Canga.

Dla tych, którzy już nie mogą doczekać się premiery, przypominamy zwiastun serialu "Baptiste".

REKLAMA