"L.A.'s Finest", czyli "Bad Boys" w kobiecym wydaniu. Zwiastun i data premiery serialu z Jessicą Albą

"L.A.'s Finest" (Fot. Spectrum)

0

Gabrielle Union i Jessica Alba zdecydowanie nie są grzecznymi dziewczynkami! Zobaczcie zwiastun "L.A.'s Finest", kobiecego spin-offu filmowej serii "Bad Boys".

Jeśli brakowało wam ostatnio policyjnego procedurala w kobiecym wydaniu, "L.A.'s Finest" powstało po to, by wypełnić tę lukę. Serial, z którego zrezygnowała telewizja NBC, został przejęty przez Spectrum i będzie mieć premierę 13 maja. Na dzień dobry pokazane zostaną trzy odcinki, a kolejne będą emitowane co tydzień. Cały sezon będzie liczyć 13 odcinków.

W serialu spotkamy ponownie Syd Burnett (Gabrielle Union), która ostatnio walczyła z kartelem w Miami. Skomplikowaną przeszłość zostawiła jednak za sobą i obecnie pracuje jako detektyw policji w Los Angeles. Jej partnerką jest Nancy McKenna (Jessica Alba), pracująca mama z równie poplątaną historią. Obie panie stawią czoła najbardziej niebezpiecznym przestępcom w LA, obchodząc zasady i ograniczenia prędkości, by razem stać się siłą, z którą trzeba się liczyć.

W obsadzie serialu znajdują się także Zach Gilford ("Friday Night Lights"), Duane Martin ("The New Edition Story"), Ryan McPartlin ("Chuck"), Sophie Reynolds ("Gamer's Guide to Pretty Much Everything") i Ernie Hudson ("Ghostbusters").

Producentami "L.A.'s Finest" są m.in. Union i Alba, a także Jerry Bruckheimer ("Bad Boys"). Serial będzie pierwszą oryginalną produkcją stacji Spectrum.

REKLAMA