Zwiastun i data premiery "American Princess", nowego serialu twórczyni "Orange Is the New Black"

"American Princess" (Fot. Lifetime)

Mieszkała na Upper East Side, miała wziąć ślub, a skończyła jako księżniczka w objazdowym parku rozrywki. Zobaczcie zwiastun "American Princess", serialu produkowanego przez Jenji Kohan.

Co zrobić, jeśli w dniu swojego ślubu nakryjesz narzeczonego na zdradzie? Odpowiedź na to pytanie przyniesie nam nowy serial wyprodukowany przez Jenji Kohan, twórczynię "Orange Is the New Black". "American Princess" to produkcja telewizji Lifetime, która najpierw zabierze nas na Upper East Side, a później do objazdowego parku rozrywki nawiązującego do epoki renesansu.

Główną bohaterką serialu jest odgrywana przez Georigę Flood ("Wentworth. Więzienie dla kobiet") Amanda, wspinająca się po drabinie społecznej mieszkanka Nowego Jorku. Poznamy ją w momencie przygotowań do ślubu. Jednak zamiast hucznej imprezy nastąpi jej odwołanie, bowiem przyszła panna młoda przyłapie niedoszłego męża na zdradzie. W tej sytuacji Amanda porzuca swoje dotychczasowe życie i trafia do grupy organizującej festiwale w stylu elżbietańskim. Tak dziewczyna z Upper East Side zostaje renesansową księżniczką.

Lucas Neff ("Dorastająca nadzieja") pojawi się w serialu jako David, aktor z parku rozrywki nazywający się Pizzlem Humpsalotem i wykonujący szekspirowskie sztuki w błocie. Seana Kofoed ("Uwaga, faceci!") zagra królową Elżbietę, a Mary Hollis Inboden zobaczymy w roli nowej przyjaciółki Amandy. Twórczynią serialu jest Jamie Denbo, a wyprodukowały go Jenji Kohan i Tara Herrmann ("GLOW").

"American Princess" pojawi się 2 czerwca w telewizji Lifetime. Oto zwiastun:

REKLAMA