10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Kolejna siostra Dereka pojawi się w "Chirurgach". Nowi aktorzy w obsadzie "This Is Us". Powiększa się obsada "The Kominsky Method". A oprócz tego "Batwoman", nowa rola Emily Deschanel i nie tylko.

1. Kolejna siostra Dereka pojawi się w "Chirurgach". Medyczny tasiemiec przedstawi Kathleen, czwartą siostrę Dereka, której nie widzieliśmy nigdy wcześniej. Poznamy ją w odcinku poświęconym Amelii.

2. Nowi aktorzy w "This Is Us". Carl Lumbly ("Alias") zagra ojca Beth, z kolei Phylicia Rashad ("The Cosby Show") jej matkę. Lumbly pojawi się po raz pierwszy w odcinku z 19 lutego, "Our Little Island Girl", poświęconym właśnie Beth. W tym samym odcinku zadebiutują Akira Akbar ("Chirurdzy") i Rachel Naomi Hilson ("Madam Secretary") jako dwie młodsze wersje Beth.

3. Rachel Skarsten w obsadzie pilota "Batwoman". Rachel Skarsten zagra czarny charakter – Alice, stojącą na czele gangu w stylu "Alicji z Krainy Czarów".

4. Emily Deschanel w "Animal Kingdom". Emily Deschanel pojawi się w 4. sezonie "Animal Kingdom" w roli Angeli, narkomanki na odwyku i dawnej najlepszej przyjaciółki Julii, siostry Pope'a.

5. Powiększa się obsada "The Kominsky Method". Jane Seymour, Jacqueline Bisset i Paul Reiser pojawią się w 2. sezonie serialu Netfliksa. Seymour zagra kobietę, z którą Norman (Alan Arkin) miał szalony romans w latach 60., zanim poznał żonę. Bisset wcieli się w mamę Mindy (Sarah Baker) i byłą żonę Sandy'ego (Michael Douglas). Reiser z kolei zagra nauczyciela uwikłanego w romans z Mindy.

6. Allison Tolman w pilocie serialu NBC. Aktorka znana z "Fargo" znów założy mundur i zostanie szeryfem w "Emergence". To thriller, w którym postać Tolman przygarnia dziecko znalezione w lesie po tajemniczym wypadku. Dziecko nie pamięta, co się stało, ale śledztwo prowadzi do odkrycia gigantycznego spisku.

7. Julian McMahon w spin-offie "FBI". Aktor znany z "Nip/Tuck" zagra agenta z jednostki FBI Most Wanted, wokół której będzie obracać się spin-off.

8. Kolejni aktorzy w serialu "Locke & Key". Thomas Mitchell Barnet ("Saving Hope") i Asha Bromfield ("Riverdale") dołączyli do obsady młodzieżowego serialu "Locke & Key".

9. Zwiastun nowej komedii "Bless This Mess". Lake Bell i Dax Shepard przenoszą się do Nebraski. Premiera 16 kwietnia.

10. Zwiastun serialu "Grand Hotel". "Grand Hotel" to uwspółcześniony remake hiszpańskiego serialu kostiumowego. Premiera 17 czerwca.

REKLAMA