Przyjaciele z "Cudownych lat" znowu razem. Zobaczcie Kevina, Winnie i Paula na pamiątkowym zdjęciu

"Cudowne lata" (Fot. ABC)

0

Tęsknicie za "Cudownymi latami"? Danica McKellar, czyli Winnie Holzman, właśnie podzieliła się ze spotkania z dawnymi serialowymi przyjaciółmi.

Od premiery "Cudownych lat" minęło już ponad 30 lat, ale jego obsada nadal utrzymuje dobre kontakty. Nic dziwnego, skoro jak przyznała Danica McKeller, młodzi aktorzy dojrzewali razem na ekranie. Kiedy serial zaczynał emisję, McKellar (Winnie Holzman), Fred Savage (Kevin Arnold) i Josh Saviano (Paul Pfeiffer) mieli zaledwie po 12 lat.

"Cudowne lata" opowiadały o dzieciństwie i dojrzewaniu Kevina i jego przyjaciół na przełomie lat 60. i 70. Po ponad ćwierć wieku od finału serii, cała trójka spotkała się jeszcze raz, a Danica McKellar podzieliła się zdjęciem ze spotkania na Twitterze:

Chociaż Fred Savage nie odniósł wielkiej hollywoodzkiej kariery, to pozostał w serialowym świecie zarówno przed kamerą (grając choćby w netfliksowym "Friends from College"), jak i za nią, reżyserując odcinki m.in. "Modern Family" i "The Conners". Josh Saviano z kolei całkowicie porzucił aktorstwo i skupił się na karierze prawnika.

Za to Danica McKellar spełnia się jako... matematyczka. Chociaż nie zrezygnowała całkowicie z grania i można ją zobaczyć głównie w filmach telewizyjnych Hallmarka, McKellar może pochwalić się tym, że jest współautorką nowego twierdzenia matematycznego. Dawna aktorka napisała także kilka popularyzatorskich książek o matematyce, głównie dla dzieci i młodzieży.

  • ja.n.

    uwielbiałem ten serial :-)

  • kubisz

    Coś Wam się sypnął link do artykułu o matematycznej karierze Daniki. A do zdjęcia nie sposób się nie uśmiechnąć:)

  • Marcin Wawryk

    Również oglądałem ten serial był super.