12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Templariusze" (Fot. History)

"Templariusze" wracają z 2. sezonem – zwiastun i data premiery. "Project Blue Book" z zamówieniem na 2. sezon. Ginnifer Goodwin w nowej "Strefie mroku". A oprócz tego "Pennyworth", "Westworld" i nie tylko.

1. "Project Blue Book" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja History zamówiła 10-odcinkowy 2. sezon serialu "Project Blue Book", opowiadającego o tajnym projekcie rządowym związanym z UFO.

2. "Templariusze" wracają z 2. sezonem – zwiastun i data premiery. 2. sezon serialu telewizji History z Markiem Hamillem w obsadzie startuje w USA 25 marca. Zobaczcie nowy zwiastun:

3. Twórcy "Endeavour" myślą już o zakończeniu. Wczoraj ruszyła w Wielkiej Brytanii 6. seria kryminału "Endeavour", która dzieje się w 1969 roku. A tymczasem scenarzysta Russell Lewis mówi, że ma już zaplanowane zakończenie i że serial raczej nie dobije do 1979 roku. Z kolei Shaun Evans, odtwórca głównej roli, zdradza, że przed nami mroczniejszy sezon.

4. Ginnifer Goodwin w nowej "Strefie mroku". Ginnifer Goodwin dołączyła do obsady "Strefy mroku". Zobaczymy ją w odcinku "Point of Origin", w którym grają także James Frain i Zabryna Guevara.

5. Jennifer Grey w "Chirurgach". Dawna gwiazda "Dirty Dancing" zagra matkę jednej z bohaterek.

greys-anatomy05

6. BBC planuje "Planet Earth III". 8-odcinkową nową serię ambitnej produkcji przyrodniczej zobaczymy w 2022 roku.

7. Goop będzie na Netfliksie. Marka Gwyneth Paltrow dostała własny serial dokumentalny, który pokaże Netflix.

8. FOX zamawia adaptację komiksu "Talent". FOX zamówił pilot komiksowego serialu "Talent". Poznamy w nim Nicole Dane (w książce to był mężczyzna, Nicholas), która jako jedyna przeżyła tragiczny wypadek. Zginęło 148 osób, a w jej przypadku zdarzył się jakiś cud. I na tym nie koniec, bo Nicole odkrywa, że odziedziczyła talenty osób, które zginęły. Uzbrojona w nowe umiejętności, musi wykorzystać swoją drugą szansę, by rozwiązać zagadkę wypadku, a także uciec od przeszłości, która wciąż ją prześladuje.

9. Pierwsze zdjęcie z serialu "Pennyworth". Tak prezentuje się Jack Bannon jako Alfred Pennyworth w serialowym prequelu "Batmana", skupiającym się na jego lokaju. Serial tworzy telewizja Epix, premiera latem.

10. Wkrótce ruszą zdjęcia do 3. sezonu "Westworld". Początek produkcji jest planowany na przyszły miesiąc. Serial wróci na ekrany w 2020 roku.

11. Anna Camp w pilocie nowej komedii. Anna Camp dołączyła do obsady komedii o kościelnym chórze, w której główną rolę gra Bradley Whitford.

12. Steve Coogan powraca jako Alan Partridge. "This Time with Alan Partridge" powraca do BBC. Zobaczcie zwiastun:

REKLAMA