Zachary Quinto straszy w "NOS4A2". Zobaczcie zdjęcia z nowego serialowego horroru AMC

"NOS4A2" (Fot. AMC)

0

"NOS4A2", czytane po prostu jak Nosferatu, jeszcze w tym roku przybędzie do telewizji AMC. Serial szykuje się na idealną pozycję dla fanów horroru.

W nowym horrorze od AMC, opartym na powieści Joego Hilla (syna Stephena Kinga) o tym samym tytule, Zachary Quinto wciela się we współczesnego wampira Charliego Manxa, który żywi się duszami dzieci, po czym wysyła to, co z nich zostało, do zimowej wioski, gdzie każdego dnia są święta, a bycie nieszczęśliwym jest zabronione prawem. Brzmi komicznie? Pierwsze zdjęcie Quinto w roli nowego Nosferatu, które pokazywaliśmy już wcześniej, sugeruje jednak coś o wiele bardziej przerażającego.

AMC w końcu zaprezentowało więcej fotosów z "NOS4A2", włącznie z pierwszym spojrzeniem na główną bohaterkę Vic McQueen, graną przez Ashleigh Cummings ("Zagadki kryminalne panny Fisher"). Vic to młoda artystka, która odkrywa w sobie specjalny dar pozwalający jej tropić Manxa. Tę umiejętność będzie próbowała wykorzystać, ratując kolejne ofiary współczesnego Nosferatu.

Na pierwszych zdjęciach z serialu możemy też przyjrzeć się reszcie obsady "NOS4A2". Obok Quinto i Cummings na ekranie pojawią się m.in. Ólafur Darri Ólafsson ("Lady Dynamite"), Ebon Moss-Bachrach ("Punisher") oraz Virginia Kull ("Wielkie kłamstewka").

Twórcą serialowej adaptacji powieści jest scenarzysta i producent "Fear the Walking Dead" Jami O'Brien. Jeśli wierzyć zapowiedziom, fani tamtego serialu i innych horrorów nie powinni być zawiedzeni "NOS4A2". Serial zostanie premierowo pokazany na festiwalu SXSW w marcu, a telewizyjną premierę będzie miał później w tym roku.

NOS4A2 serial

NOS4A2 serial

NOS4A2 serial

NOS4A2 serial

NOS4A2 serial

NOS4A2 serial

NOS4A2 serial

NOS4A2 serial