"Odpowiednik" skasowany przez Starz! Serial szuka nowej stacji dla 3. sezonu

"Odpowiednik" (Fot. Starz)

Stacja Starz skasowała szpiegowski thriller z J.K. Simmonsem po dwóch sezonach. Twórcy mają jednak nadzieję, że "Odpowiednika" przygarnie inna stacja lub platforma.

J.K. Simmons nie powróci już w podwójnej roli Howarda Silka w nowych odcinkach "Odpowiednika". A przynajmniej nie w telewizji Starz, która skasowała serial po dwóch sezonach. Studio Media Rights Capital, które wyprodukowało serial, ma cały czas nadzieję, że zobaczymy go jeszcze w innym miejscu.

Starz oryginalnie zamówiło "Odpowiednika" na dwa sezony i na tyle serii byli zakontraktowani aktorzy. Deadline podaje, że obecnie kontrakty obsady już wygasły i mogą oni przyjmować role w innych produkcjach, ale Media Rights Capital nadal szuka stacji i platform zainteresowanych emisją kolejnych sezonów serialu.

W serii tweetów twórca serialu Justin Marks podzielił się z fanami smutną informacją o skasowaniu i podziękował wszystkim za wspólne oglądanie "Odpowiednika". Marks zaapelował, aby "trzymać kciuki" za to, żeby jeszcze znalazł się dom dla kolejnych sezonów serialu, i przypomniał, że finał 2. serii zostanie wyemitowany zgodnie z planem 17 lutego.

"Odpowiednik" dostępny jest w HBO GO.

REKLAMA