"Odpowiednik" skasowany przez Starz! Serial szuka nowej stacji dla 3. sezonu

"Odpowiednik" (Fot. Starz)

0

Stacja Starz skasowała szpiegowski thriller z J.K. Simmonsem po dwóch sezonach. Twórcy mają jednak nadzieję, że "Odpowiednika" przygarnie inna stacja lub platforma.

J.K. Simmons nie powróci już w podwójnej roli Howarda Silka w nowych odcinkach "Odpowiednika". A przynajmniej nie w telewizji Starz, która skasowała serial po dwóch sezonach. Studio Media Rights Capital, które wyprodukowało serial, ma cały czas nadzieję, że zobaczymy go jeszcze w innym miejscu.

Starz oryginalnie zamówiło "Odpowiednika" na dwa sezony i na tyle serii byli zakontraktowani aktorzy. Deadline podaje, że obecnie kontrakty obsady już wygasły i mogą oni przyjmować role w innych produkcjach, ale Media Rights Capital nadal szuka stacji i platform zainteresowanych emisją kolejnych sezonów serialu.

W serii tweetów twórca serialu Justin Marks podzielił się z fanami smutną informacją o skasowaniu i podziękował wszystkim za wspólne oglądanie "Odpowiednika". Marks zaapelował, aby "trzymać kciuki" za to, żeby jeszcze znalazł się dom dla kolejnych sezonów serialu, i przypomniał, że finał 2. serii zostanie wyemitowany zgodnie z planem 17 lutego.

"Odpowiednik" dostępny jest w HBO GO.

 • Msyd

  "Starz oryginalnie zamówiło "Odpowiednika" na dwa sezony i na tyle serii byli zakontraktowani aktorzy." Czyli za tydzień można spodziewać się raczej zakończenia bez potężnego cliffhangera? Inaczej się zdenerwuję mocno ;)

 • An_77

  NIE ! Produkuje się tyle słabych seriali a kasują bardzo dobry serial .

 • ROB-i

  Chwila moment,bo chyba czegos tu nie rozumiem-czy to jakas akcja promocyjna tego wspanialego serialu przed finalowym odcinkiem 2-giego sezonu,co by przyciagnac wiecej widzow w 3-cim sezonie (i kolejnych) ?!?
  Bo innej opcji nie ma !!!

 • What? Myślałem, że to bardzo dobrze przyjęty serial. Oglądalność nie ta?

 • Marta Kokocińska

  Co za... Nie!