Patricia Arquette w kolejnej szokującej historii opartej na faktach. Zobaczcie zwiastun antologii "The Act"

"The Act" (Fot. Hulu)

Hulu zaprezentowało zwiastun nowej kryminalnej antologii zainspirowanej prawdziwymi zbrodniami. Główną rolę w 1. sezonie "The Act" zagra Patricia Arquette.

Patricia Arquette dopiero co zdążyła zachwycić nas w "Ucieczce z Dannemory", a już szykuje się na kolejną rolę w trzymającej w napięciu historii wziętej wprost z życia. Hulu zaprezentowało zwiastun nowej kryminalnej antologii "The Act", która ma opowiadać najbardziej nieprawdopodobne historie, jakie wydarzyły się naprawdę.

1. sezon skupia się na relacji młodej dziewczyny Gypsy Blanchard (Joey King) ze swoją nadopiekuńczą matką i ciągu wydarzeń, które ostatecznie doprowadziły do morderstwa. W roli matki Dee Dee Blanchard zobaczymy oczywiście Patricię Arquette i jeśli możemy czegoś spodziewać się po krótkiej zapowiedzi pokazanej przez Hulu, to że jej relacja z córką będzie szczególnie toksyczna. Nie dość powiedzieć, że w zwiastunie pada pytanie: "Gypsy, czy zabiłaś swoją matkę?".

Historia, którą opowie 1. sezon "The Act" zainspirowana jest artykułem Michelle Dean opublikowanym przez BuzzFeed w 2016 roku. Dean jest zarazem twórczynią i showrunnerką serialu razem z Nickiem Antoscą ("Channel Zero"). Obok King i Arquette w "The Act" pojawią się także m.in. Chloë Sevigny ("Bloodline"), AnnaSophia Robb ("The Carrie Diaries") oraz Calum Worthy ("American Vandal").

"The Act" zadebiutuje w USA 20 marca.

REKLAMA