13 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Veronica Mars" (Fot. Warner Bros.)

Nowa "Veronica Mars" będzie doroślejsza. Aidy Bryant w zwiastunie "Shrill", nowej komedii Hulu. Lin-Manuel Miranda w "Brooklyn 9-9". A oprócz tego "Arrow", "Derry Girls" i nie tylko.

1. Nowa "Veronica Mars" będzie doroślejsza. Kultowy serial nie zmieni tego, co stanowi o jego wyjątkowości, w nowym sezonie tworzonym przez platformę Hulu, ale "będzie aktualizacja". "Veronica nie jest już małą dziewczynką. Zobaczymy ją, jak sobie radzi z aktualnymi sprawami we współczesnym świecie" – powiedział Craig Erwich, jeden z szefów Hulu, podczas TCA Press Tour. Jak dodał, czytał scenariusze i nowy sezon – do którego zdjęcia obecnie trwają – zapowiada się świetnie.

2. Aidy Bryant w zwiastunie "Shrill", nowej komedii Hulu. Serial o dziewczynie z nadwagą, która postanawia odmienić swoje życie (ale nie swój wygląd), będzie mieć premierę 15 marca.

3. Hulu i Marvel tworzą kreskówki dla dorosłych widzów. Powstaną aż cztery seriale superbohaterskie: "Marvel's M.O.D.O.K.", "Marvel's Hit-Monkey", "Marvel's Tigra & Dazzler Show" i "Marvel's Howard The Duck". I na tym nie koniec, bo nietypowi bohaterowie mają także spotkać się w "Marvel's The Offenders", w którym będą ratować świat wspólnymi siłami.

4. ABC planuje nowy spin-off "Black-ish". Jego bohaterką ma być nastoletnia Bow, którą zobaczymy w jednym z odcinków tego sezonu. Jeśli odcinek zostanie dobrze przyjęty, jest szansa na cały serial.

5. WarnerMedia ma wielkie plany co do "Przyjaciół". "Przyjaciele" i seriale CW prędzej czy później opuszczą Netfliksa, a przynajmniej w USA. Kevin Reilly, z szefów WarnerMedia, zapowiedział, że wylądują one w nowym serwisie streamingowym koncernu.

6. Lin-Manuel Miranda w "Brooklyn 9-9". Broadwayowski aktor pojawi się w 9. odcinku w roli brata Amy.

brooklyn-nine-nine-67

7. "The Other Two" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja Comedy Central zamówiła 2. sezon komedii "The Other Two", opowiadającym o dorosłej dwójce rodzeństwa, których młodszy brat został gwiazdą popu.

8. Jane Levy w pilocie muzycznego serialu NBC. Jane Levy zagra w pilocie "Zoey's Extraordinary Playlist", muzycznego komediodramatu NBC.

9. Obsada "Arrow" się pomniejszyła. [Spoiler] potwierdza, że już nie będzie w stałej obsadzie serialu.

10. Lucy Liu w nowym serialu CBS All Access. Lucy Liu dostała jedną z głównych ról w "Why Women Kill", nowym serialu Marca Cherry'ego ("Gotowe na wszystko") dla CBS All Access. Bohaterkami będą gospodyni domowa z lat 60., salonowa lwica z lat 80. i prawniczka z 2018, wszystkie zmagające się ze zdradą w małżeństwie. Liu zagra bohaterkę historii z lat 80.

11. Jerrika Hinton w nowym serialu "The Hunt". Aktorka znana z "Chirurgów" ma zagrać jedną z głównych ról w serialu Amazona, opowiadającym o polowaniu na nazistów w USA w latach 70.

12. "Derry Girls" większe i odważniejsze w 2. sezonie. A przynajmniej tak obiecuje Saoirse-Monica Jackson, serialowa Erin.

13. "The Durrells" mroczniejsze w finałowym sezonie. Finałowy sezon "The Durrells" będzie dziać się u progu II wojny światowej. Keeley Hawes zapowiada, że sprawy potoczą się w nieco mroczniejszym kierunku.

REKLAMA