Kaley Cuoco o ulubionych odcinkach "Teorii wielkiego podrywu" i planach na przyszłość

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

Kaley Cuoco powoli musi przygotowywać się do rozstania z rolą Penny z "Teorii wielkiego podrywu". Jakie są jej ulubione odcinki z serialu i co planuje robić po jego zakończeniu?

W maju zostanie wyemitowany dwuodcinkowy finał "Teorii wielkiego podrywu". Zakończenie serialu, zgodnie z zapowiedziami jego twórców, ma być oczywiście zabawne, ale i nie zabraknie w nim emocjonalnych i smutnych momentów – w końcu to pożegnanie.

Zbliżający się ostatni odcinek trwającego 12 lat serialu to doskonała okazja do wspomnień i podsumowań. Czy wiecie, że oryginalny pilot nie zawierał postaci Penny? Tą i kilka innych ciekawostek w rozmowie z TVInsider zdradziła Kaley Cuoco.

Aktorka zaznacza, że jej postać była potrzebna, by widzowie mogli utożsamiać się z którymś z bohaterów, bo jak wiadomo, chłopaki z serialu postawili poprzeczkę dosyć wysoko, używając skomplikowanych terminów i szczegółowych odniesień do komiksów.

Czy w serialu kiedykolwiek padło nazwisko Penny?

– Nie, nie było nazwiska. To zawsze była tajemnica. Zresztą ona nie potrzebuje nazwiska. Jest jak Cher – żartuje aktorka.

teoria_wielkiego_podrywu_2

Penny jest częścią serialu od samego jego początku. Czy któryś z 279 odcinków "Teorii wielkiego podrywu" jest jej ulubionym albo szczególnie utkwił jej w pamięci?

– Lubię "The Scavenger Vortex" [sezon 7, odcinek 3], ponieważ pojawiła się w nim cała obsada. Lubię również odcinek, w którym Sheldon po raz pierwszy przytula Penny ["The Bath Item Gift Hypothesis" – sezon 2, odcinek 11]. To był decydujący moment między nimi – opowiada Cuoco.

We wspomnianym odcinku Sheldon w osobliwy i typowy dla siebie sposób dziękuje Penny za prezent pod choinkę. Była nim serwetka, w którą Leonard Nimoy, idol naukowca, wytarł usta, a następnie złożył na niej podpis. Sytuacja miała miejsce w kawiarence, w której pracowała Penny.

Co Kaley Cuoco będzie robić po "Teorii wielkiego podrywu"? Aktorka chce spróbować swoich sił jako producentka filmowa, a ma jej w tym pomóc założona przez nią firma, Norman Productions. Niedawno Kaley przyznała również, że gdyby była taka możliwość, z przyjemnością wzięłaby udział w spin-offie serialu.

"Teoria wielkiego podrywu" dostępna jest na HBO GO. Finał w maju.

REKLAMA