12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fleabag" (Fot. BBC)

"Family Guy" i "Bob's Burgers" z kolejnymi sezonami. Powiększa się obsada "Draculi". Ekipa "Amerykańskich bogów" na plakacie. A oprócz tego "Fleabag", "Detektyw", "The Walking Dead" i nie tylko.

1. "Family Guy" i "Bob's Burgers" z kolejnymi sezonami. "Family Guy" dostał zamówienie na 18. sezon, z kolei "Bob's Burgers" wróci z 10. sezonem.

2. Powiększa się obsada "Draculi". John Heffernan ("The Crown") i Dolly Wells ("Doll & Em") dołączyli do obsady nowego "Draculi". W serialu pojawi się także jeden z twórców, Mark Gatiss.

3. Postać Andrew Scotta we "Fleabag" napisana specjalnie dla niego. Phoebe Waller-Bridge napisała specjalnie dla Andrew Scotta postać księdza, który zawita do świata "Fleabag".

4. Szef Hulu wyjaśnia, czemu skasowano "The First". Craig Erwich z Hulu powiedział, że "The First" zostało skasowane, ponieważ nie spodobało się widzom. Prawdopodobnie dlatego, że ludzie oczekiwali "właściwej przygody", a nie oglądania, jak bohaterowie przygotowują się do wyprawy na Marsa.

5. Ekipa "Amerykańskich bogów" na plakacie. Tym razem "Amerykańscy bogowie" zgromadzili się w przydrożnej jadłodajni. 2. sezon startuje 11 marca na Amazon Prime Video.

american-gods-s2-poster-full-1

6. Hulu zamawia dwa nowe seriale. Hulu zamówiło seriale "Reprisal" i "The Great". W tym pierwszym Abigail Spencer ("Timeless") zagra femme fatale, którą zostawiono na pewną śmierć. Teraz powraca, by zemścić się na szefie gangu. Ten drugi to nietypowa wersja historii młodej Katarzyny Wielkiej (Elle Fanning).

7. Komedia Nasim Pedrad z zamówieniem na pilota. "Chad", czyli komedia o dorastaniu chłopca z Bliskiego Wschodu w stylu "Cudownych lat" dostała zamówienie na pilota od telewizji TBS. Nasim Pedrad ("Saturday Night Live") gra tytułową rolę.

8. Sarah Wayne Callies w pilocie NBC. Aktorka znana z "The Walking Dead" zagra jedną z głównych ról w pilocie serialu "Council of Dads". Serial opowie historię pary, której życie przewraca się do góry nogami, kiedy u niego zostaje zdiagnozowana śmiertelna choroba.

9. David Spade z własnym programem w Comedy Central. Spade poprowadzi program, który będzie pokazywany po "The Daily Show".

10. Channel 4 zapowiada serial "Traitors". "Traitors" to nowy serial szpiegowski, opowiadający historię młodej kobiety, która dołącza w 1945 roku do służby cywilnej i zostaje agentką wywiadu. W serialu grają m.in. Emma Appleton ("Clique"), Keeley Hawes ("Bodyguard") i Michael Stuhlbarg ("The Looming Tower"). Premiera będzie 17 lutego w Wielkiej Brytanii, później serial ma pojawić się na Netfliksie na całym świecie.

traitors56

11. Zapowiedź przedostatniego odcinka 3. sezonu "Detektywa". Odcinek nosi tytuł "The Final Country".

12. Fragment kolejnego odcinka "The Walking Dead". Z odcinka "Omega" dowiemy się więcej o Szeptaczach.

REKLAMA