Rodzina nieidealna powraca w 3. serii "Better Things". Zobaczcie nową zapowiedź serialu

"Better Things" (Fot. FX)

Większy, odważniejszy i wypełniony większą ilością różnych niepokojów. Tak gwiazdy "Better Things" mówią o 3. sezonie swojego serialu w nowym zwiastunie.

Rodzina z "Better Things" jest inna niż większość, choćby dlatego, że składa się z samych kobiet. Sam, jej córki i szalona matka powrócą wkrótce po raz trzeci, by znów udowodnić, że życie jest jednym wielkim – ale bardzo pięknym – bałaganem.

Grająca główną rolę Pamela Adlon – twórczyni, scenarzystka i reżyserka serialu – obiecuje w zapowiedzi 3. sezonu, że wszystko i wszyscy będą przechodzić jakiegoś rodzaju zmiany. Oprócz tego domowego zobaczymy także inne światy, które zamieszkuje jej bohaterka. Zobaczymy, jak ona więcej wychodzi, wrzuca trochę na luz, a potem znów zaczyna pojawiać się presja w jej życiu.

– Nie musisz mieć dzieci, być mamą ani nic w tym stylu. Każdy z nas wychował się w jakiegoś rodzaju domu – mówi Adlon o swoim serialu.

W klipie wypowiadają się także jej serialowe córki, Mikey Madison (Max), Hannah Alligood (Frankie) i Olivia Edward (Duke), oraz grająca jej matkę Celia Imrie, która obiecuje, że serial nie cofnie się przed niczym i nie będzie się niczego bać w tym sezonie.

– Podczas gdy sezon 2 zagłębiał się w ich życie, w 3. sezonie one zaczynają dostrzegać, czego chcą i kim chcą być – mówi z kolei Olivia Edward.

3. sezon ma świetną obsadę gościnną – w serialu zadebiutują Sharon Stone, Matthew Broderick, Doug Jones, Glynn Turman, Judy Reyes, Cree Summer, Charlie Robinson, Janina Gavankar i Marsha Thomason. Powrócą z kolei Diedrich Bader, Greg Cromer, Rebecca Metz, Kevin Pollak i Alysia Reiner.

Pamela Adlon wyreżyserowała wszystkie 12 odcinków, jest także scenarzystką, producentką i showrunnerką serialu. Louis C.K., który współtworzył poprzednie dwa sezony, już do ekipy "Better Things" nie wróci.

Premiera 3. sezonu w USA 28 lutego. W Polsce serial jest na HBO GO.

REKLAMA