Obsada "Parks and Rec" znów razem! Amy Poehler, Rashida Jones i Aubrey Plaza świętują Galentine's Day

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

Serialowe Leslie, Ann i April spotkały się, aby uczcić jedną z najważniejszych tradycji "Parks and Recreation". Zobaczcie, jak aktorki świętują Galentine's Day.

Na długiej liście rzeczy, za które możemy być wdzięczni "Parks and Recreation", szczególnie ważne miejsce zajmuje Galentine's Day, czyli święto, które Leslie Knope (Amy Poehler) pokazała światu po raz pierwszy w 2010 roku. Ta nowa tradycja, która może spokojnie konkurować z walentynkami (lub je uzupełniać), to obchodzony każdego 13 lutego dzień celebrujący kobiecą przyjaźń. Czyli, jakby to powiedziała Leslie – najlepszy dzień w roku.

Tego dnia Leslie zabierała swoje najlepsze przyjaciółki na obfity lunch, na którym obsypywała je prezentami i spersonalizowanymi esejami o tym, dlaczego są wyjątkowe. I chociaż "Parks and Rec" wyemitowało swój ostatni odcinek już cztery lata temu, to Galentine's Day z roku na rok zyskuje coraz większe grono świętujących. A dla żeńskiej obsady "Parków" to idealna okazja do ponownego spotkania. W tym roku wspólnym zdjęciem podzieliła się Aubrey Plaza, która Galentine's Day spędza z Amy Poehler i Rashidą Jones.

View this post on Instagram

happy galentines dayyyyyy

A post shared by aubrey plaza (@plazadeaubrey) on

Wśród znanych osób świętujących Galentine's Day są jednak nie tylko panie z "Parks and Recreation". Z okazji święta Reese Witherspoon wrzuciła na swojego Twittera zdjęcie z obsadą "Wielkich kłamstewek", które podpisała: "Prawdziwa miłość to miłość do twoich sióstr, przyjaciółek i twojego kręgu silnych kobiet... oraz do tych, którzy powiedzą ci, że utknęło ci jedzenie między zębami. Wesołego Galentine's Day!"

Jeśli macie ochotę świętować dzisiejszy dzień, oglądając "Parks and Recreation", to Galentine's Day znajdziecie w tych odcinkach: sezon 2, odcinek 16 – "Galentine's Day"; sezon 4, odcinek 14 – "Operation Ann" i sezon 6, odcinek 17 – również zatytułowany "Galentine's Day".

"Parks and Recreation" dostępne jest w Amazon Prime Video.

REKLAMA