Ostatni flash mob z planu "Teorii wielkiego podrywu". Zobaczcie, jak ekipa żegna się z publicznością

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

Choć atmosfera na planie "Teorii wielkiego podrywu" robi się coraz bardziej nostalgiczna, ekipa nie zapomniała, czym jest zabawa. Nowy flash mob jest tego doskonałym dowodem.

Ekipa z "Teorii wielkiego podrywu" może pochwalić się długą historią zaskakiwania nie tylko widzów przed telewizorami, ale i publiczności ze studia. Na przestrzeni 12 lat kręcenia serialu grający w nim aktorzy przygotowali dla publiki różne nieoczekiwane pokazy taneczne.

Tradycji stało się zadość, a w dawnym "Stage 25", ochrzczonym "The Big Bang Theory Stage", miejsce miał ostatni w historii produkcji flash mob. Kaley Cuoco pochwaliła się na swoim Instagramie dosyć dokładną dokumentacją akcji.

Flash mob został wykonany do piosenki "Larger Than Life" zespołu Backstreet Boys. Taniec rozpoczynają Jim Parsons, Mayim Bialik, Melissa Rauch, Kunal Nayyar, Simon Helberg i oczywiście serialowa Penny, a chwilę później dołącza do nich publika. Zarówno widzowie, scenarzyści jak i producenci nie byli świadomi, jaką niespodziankę przyszykowali dla nich aktorzy.

Kaley Cuoco zdradziła, że przygotowania do akcji trwały miesiącami, ale "były tego warte". Dodała również, że ostatni flash mob może zostać jednym z jej ulubionych momentów z pracy przy serialu.

Niedawno Kaley zdradziła, że z każdym dniem na planie atmosfera robi się coraz bardziej emocjonalna, zdarzał się już nawet zbiorowy płacz. Steve Holland, jeden z twórców "Teorii wielkiego podrywu", wspomniał natomiast o tym, że finał będzie nie tylko śmieszny, ale i nostalgiczny, a nawet smutny.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@bigbangtheory_cbs #flashmob2019

Post udostępniony przez Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

"Teoria wielkiego podrywu" dostępna jest na HBO GO. Finał w maju.

REKLAMA