13 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dobry omen" (Fot. Amazon Prime Video)

"Dobry omen" z datą premiery i Benedictem Cumberbatchem w obsadzie. "Jack Ryan" z zamówieniem na 3. sezon. Pełny zwiastun i data premiery "Hanny". A oprócz tego "Transparent", "Chirurdzy", "The Expanse" i nie tylko.

1. "Dobry omen" z datą premiery i Benedictem Cumberbatchem w obsadzie. Amazon ogłosił podczas TCA Press Tour, że 6-odcinkowy sezon serialu "Dobry omen" pojawi się w całości na platformie Prime Video 31 maja. Do obsady dołączył Benedict Cumberbatch, który podłoży głos animowanej postaci szatana. Ujawniono także czołówkę serialu:

2. "Jack Ryan" z zamówieniem na 3. sezon. Serial z Johnem Krasinskim w kultowej roli dostał zamówienie na 3. sezon jeszcze przed premierą drugiego.

3. Pełny zwiastun i data premiery "Hanny". Serial Amazon Prime Video o dziewczynie szkolonej na zabójczynię będzie mieć premierę 29 marca. Twórcy obiecują, że serialowa "Hanna" będzie utrzymana w innym tonie niż film z 2011 roku i jakieś 75% wydarzeń, które zobaczymy, będzie zupełnie nowych.

4. "Transparent" zatoczy pełne koło. Jennifer Salke, szefowa Amazon Prime Video, powiedziała, że musicalowy finał "Transparent" doprowadził ją do płaczu. Według niej serial zatacza pełne koło, a finał jest cudowny i świetnie zrobiony. Niestety, na razie nie ma jeszcze daty premiery.

5. Amazon potwierdza obsadę "The Hunt". Al Pacino, Logan Lerman, Jerrika Hinton, Lena Olin, Carol Kane, Saul Rubinek, Tiffany Boone, Louis Ozawa Changchien, Greg Austin i Dylan Baker – tak wygląda obsada "The Hunt", serialu Amazona o polowaniu na nazistów w Nowym Jorku w latach 70.

6. Amy Acker pojawi się w "Chirurgach" Aktorka znana z "Person of Interest" zagra Kathleen, czwartą siostrę Dereka, która też jest lekarką.

7. Ginnifer Goodwin w obsadzie "Why Women Kill". Ginnifer Goodwin zagra żonę idealną z lat 60. w nowym serialu Marca Cherry'ego.

8. Don Cheadle w zwiastunie "Saturday Night Live". Don Cheadle poprowadzi SNL w najbliższą sobotę.

9. Kiedy zobaczymy 4. sezon "The Expanse"? Według szefów Amazon Prime Video nowe odcinki "The Expanse" pojawią się na platformie przed końcem roku.

10. Edie Falco w pilocie serialu CBS. Edie Falco zagra pierwszą kobietę, która zostaje szefową policji w Los Angeles, w pilocie serialu "Tommy".

11. Sonequea Martin-Green zdradziła tytuł serialu o kapitanie Picardzie. Według aktorki ze "Star Trek: Discovery" nowy serial będzie nazywać się po prostu "Picard".

12. Chandler Riggs na zdjęciach z "A Million Little Things". Odtwórca roli Carla z "The Walking Dead" wkrótce pojawi się w "A Million Little Things". Więcej tutaj.

a-million-little-things-2

13. Nowy sezon "Queer Eye" w marcu. 3. sezon, w którym chłopaki zawitają do Kansas City, pojawi się na Netfliksie 15 marca. Tymczasem możecie zobaczyć zapowiedź z nowym utworem Carly Rae Jepsen.

REKLAMA