"Santa Clarita Diet" z walentynkową niespodzianką! Romantyczna zapowiedź i data premiery 3. sezonu

"Santa Clarita Diet" (Fot. Netflix)

0

"Santa Clarita Diet" powróci na początku wiosny z 3. sezonem. Zobaczcie, jak Drew Barrymore i Timothy Olyphant wielokrotnie przysięgają, że nie opuszczą siebie aż do śmierci.

Walentynki to świetny dzień, żeby wypromować kanibalistyczną komedię – z takiego założenia najwyraźniej wyszedł Netflix, wypuszczając właśnie dziś zapowiedź 3. sezonu "Santa Clarita Diet". Drew Barrymore i Timothy Olyphant powracają jako Sheila i Joel, udowadniając, że w związku, w którym jedno zamienia się w zombie, a drugie musi z tym jakoś radzić, pozostaje bardzo dużo miejsca na romantyzm.

Serial powróci 29 marca, a tymczasem zobaczcie, jak wygląda zwielokrotniona przysięga małżeńska w przypadku takiej pary. "I nie opuszczę cię aż do śmierci – za jakieś tysiąc lat czy coś w ten deseń".

3. sezon "Santa Clarita Diet" będzie składać się 10 odcinków, w których powrócą Barrymore i Olyphant w głównych rolach, a także Liv Hewson jako ich córka Abby oraz Skyler Gisondo w roli jej przyjaciela Erica. Do obsady dołączy m.in. Shalita Grant z "NCIS: New Orleans" w roli agentki FBI, która będzie badać sprawę eksplozji w okolicach tytułowego miasteczka.

Szczegóły dotyczące fabuły Netflix dopiero ogłosi, ale jedno jest pewne: możemy się spodziewać potężnej dawki krwi, śmiechu i dziwnych pomysłów.

"Santa Clarita Diet" jest na Netfliksie. 3. sezon pojawi sie 29 marca.