10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Możliwe kolejne odejście z "The Walking Dead". "Psych: The Movie" dostał sequel. Wcześniejszy powrót "Agentów T.A.R.C.ZY.". A oprócz tego "Doom Patrol", "The Bold Type" i nie tylko.

1. Szykuje się kolejne odejście z "The Walking Dead"? Serwis We Got This Covered sugeruje, że następny w kolejce do odejścia jest Khary Payton. Serialowy Król Ezekiel ma pożegnać się z serialem albo jeszcze w tym, albo w 10. sezonie. Informacja jest nieoficjalna.

2. CW znalazło swoją Nancy Drew. Tytułową rolę w pilocie serialu o nastoletniej detektyw zagra Kennedy McMann. Do obsady dołączyła także Leah Lewis (nowe "Czarodziejki"). Odcinek wyreżyseruje Larry Teng ("Supergirl").

3. "Psych: The Movie" dostał sequel. Shawn (James Roday) i Gus (Dulé Hill) z serialu "Psych" powrócą w kolejnym filmie. USA Network właśnie dało zielone światło dla produkcji.

4. Wcześniejszy powrót "Agentów T.A.R.C.ZY.". Wczoraj pojawił się teaser 6. sezonu, który zapowiedział premierę 6. sezonu nie na lato, a na maj.

5. Alana de la Garza w spin-offie "FBI". Aktorka znana z "Law & Order" dołączyła do obsady "FBI: Most Wanted".

6. Siódemka aktorów w "Jupiter's Legacy". "Jupiter's Legacy" to nowy serial superbohaterski Netfliksa, który tworzy Steven S. DeKnight ("Daredevil") na podstawie komiksu Marka Millara. Do obsady dołączyli Josh Duhamel ("Transformers"), Ben Daniels ("The Crown"), Leslie Bibb ("Tag"), Elena Kampouris ("Sacred Lies"), Andrew Horton ("How to Talk to Girls at Parties"), Matt Lanter ("Timeless") i Mike Wade ("For the People").

7. Ardal O'Hanlon w 2. sezonie "Derry Girls". Aktor znany z "Death in Paradise" pojawi się gościnnie w roli "Eamonna, dziwnego maminsynka w średnim wieku z dużej rodziny Quinnów/McCoolów".

8. Kolejni aktorzy w "Dolly Parton's Heartstrings". Bellamy Young ("Scandal"), Sarah Shahi ("Person of Interest"), Patricia Wettig ("Thirtysomething"), Timothy Busfield (również "Thirtysomething"), Camryn Manheim ("The Practice"), Holly Taylor ("The Americans") i laureatka Oscara Melissa Leo dołączyli do obsady nowego serialu Netfliksa, antologii inspirowanej piosenkami Dolly Parton.

9. Wydłużony zwiastun "Doom Patrol". 15-odcinkowy serial platformy DC Universe wystartuje dzisiaj w USA.

10. Zwiastun 3. sezonu "The Bold Type". Serial wraca 9 kwietnia w USA.

REKLAMA