"Gra o tron" w magazynie filmowym "Empire". Zobaczcie zachwycającą okładkę z zapowiedzią 8. sezonu

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Dla "Gry o tron" "Empire" zmieniło swoją wieloletnią tradycję i po raz pierwszy zaprezentowało serial na okładce. Zobaczcie znakomitą ilustrację, która ozdobi pismo.

Przez 30 lat istnienia brytyjskiego magazynu filmowego "Empire" żaden serial nie dostąpił zaszczytu trafienia na okładkę pisma. Nie jest jednak wielkim zaskoczeniem, że akurat dla "Gry o tron" wydawcy chcieli zrobić wyjątek. Nadchodzący 8. sezon produkcji HBO szykuje się na jedno z najważniejszych popkulturowych wydarzeń roku, a "Empire" przygotowało dla swoich czytelników wydanie pełne wywiadów, podsumowań i ciekawostek zza kulis serialu.

Przed pojawieniem się magazynu w kioskach "Empire" zaprezentowało dwie wersje okładek świętujących powrót serialu na antenę HBO. Na pierwszej z nich przejęci Jon Snow (Kit Harington) i Daenerys (Emilia Clarke) są ukazani w towarzystwie Nocnego Króla. A za całą trójką znajduje się oczywiście Żelazny Tron i już możemy snuć teorie, czy któraś z tych trzech postaci zasiądzie na nim na koniec serialu. Z kolei w tle okładki widać Mur, który po finale 7. sezonu nie powinien być już żadną przeszkodą dla armii nieumarłych.

gra o tron sezon 8

Właśnie finałową scenę z ostatniego odcinka poprzedniego sezonu "Gry o tron" ukazuje kolejna, tym razem ilustrowana okładka, idealnie oddająca nadchodzące niebezpieczeństwo dla bohaterów z południa. Dzieło artysty Dana Mumforda przedstawia smoka Viseriona, który z łatwością rozprawia się z mającym kilka tysięcy lat Murem, podczas gdy uzbrojeni nieumarli tylko czekają na to, aż będą mogli rozpocząć walkę.

gra o tron sezon 8

Zanim będziemy podziwiać wizualną ucztę, na jaką zapowiada się 8. sezon "Gry o tron", pozostaje nam pozachwycać się okładką "Empire". A jeśli spodobał wam się styl Mumforda, to koniecznie zobaczcie jeszcze jego artystyczne interpretacje "Breaking Bad" i "BoJacka Horsemana".

"Gra o tron" dostępna jest w HBO GO. 8. sezon startuje 15 kwietnia.