10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Barry" (Fot. HBO)

2. sezon "Barry'ego" z wiosenną premierą. "Alexa & Katie" z zamówieniem na 3. sezon. Robin Lord Taylor w serialu "Ty". A oprócz tego "Penny Dreadful: City of Angels", "This Is Us", "Kosmos" i nie tylko.

1. Data powrotu "Barry'ego". 2. sezon czarnej komedii HBO będzie mieć premierę 31 marca w USA i dzień później w Polsce.

2. Jednak nie będzie Oscarów w czasie przerwy na reklamę. Po protestach filmowców Akademia zmieniła swoją decyzję. Wszystkie Oscary zostaną rozdane na wizji, tak jak do tej pory.

3. "Alexa & Katie" z zamówieniem na 3. sezon. Zobaczymy go jesienią, w dwóch częściach po osiem odcinków każda.

4. Robin Lord Taylor w serialu "Ty". Pingwin z "Gotham" dostał rolę powracającą w produkcji Netfliksa. Zagra Willa, sympatycznego i inteligentnego faceta, który w pracy musi sobie radzić z nieprzyjemnymi ludźmi. Niestety, w pewnym momencie Will znajdzie się w trudnej sytuacji.

5. "Carmen Sandiego" z zamówieniem na 2. sezon. Netflix zapowiedział powrót złodziejki w czerwieni, ale na razie bez szczegółów.

6. Miguel nie dostanie własnego odcinka w "This Is Us". Co nie znaczy, że nie zobaczymy jego historii. Tyle że będzie ona rozrzucona po różnych odcinkach.

7. Powrót serialu "Kosmos" opóźniony. 2. sezon "Kosmosu" nie będzie mieć premiery w marcu. FOX zdecydował się odłożyć serial na półkę, ponieważ trwa śledztwo ws. oskarżeń Neila deGrasse'a Tysona o molestowanie seksualne.

8. Jessica Garza i Johnathan Nieves w spin-offie "Penny Dreadful". Jessica Garza ("The Purge") i Johnathan Nieves ("New Amsterdam") dołączą do stałej obsady "Penny Dreadful: City of Angels". Zagrają młodsze rodzeństwo det. Tiago Vegi (Daniel Zovatto).

9. Wendie Malick w pilocie komedii FOX-a. Aktorka znana z sitcomu "Ja się zastrzelę!" zagra jedną z głównych ról w pilocie "Richard Lovely". To komedia w stylu "Był sobie chłopiec" o autorze książek dla dzieci, który nie przepada za dziećmi. Zmieni to tytułowy chłopiec, a Malick wcieli się w jego matkę.

10. Caitlin McGee w pilocie serialu NBC. Aktorka znana m.in. z "You're the Worst" dostała jedną z głównych ról w pilocie "Bluff City Law". To serial o prawnikach z Memphis, którzy specjalizują się w kontrowersyjnych sprawach dotyczących praw obywatelskich.

REKLAMA