10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wspaniała pani Maisel" (Fot. Amazon)

Obsada "Wspaniałej pani Maisel" z podwyżkami. Katja Herbers w nowym serialu twórców "Żony idealnej". Zdjęcia ze ślubu Darrena Crissa. A oprócz tego "Animal Kingdom", "Cloak & Dagger" i nie tylko.

1. Obsada "Wspaniałej pani Maisel" z podwyżkami. Według nieoficjalnych informacji serwisu Deadline Rachel Brosnahan będzie zarabiać 300 tys. dolarów za odcinek – trzy razy więcej niż do tej pory. Podwyżkę dostał także Tony Shalhoub, który będzie zarabiać 250 tys. dolarów za odcinek. O wyższą pensję walczy jeszcze Alex Borstein.

2. Katja Herbers w nowym serialu twórców "Żony idealnej". Aktorka znana m.in. z "Westworld" dostała główną rolę kobiecą w pilocie serialu "Evil". Zobaczymy ją w roli sceptycznej psycholożki, która bada nadprzyrodzone zdarzenia razem z kandydatem na księdza i panem złotą rączką.

3. Atak na Jussiego Smolletta ustawiony? Zaskakujący zwrot akcji w śledztwie w sprawie domniemanego ataku na gwiazdę serialu "Imperium". Pojawiły się informacje, że Smollett zapłacił dwóm Nigeryjczykom za atak, i policja sprawdza ten trop. Tymczasem prawnicy aktora zaprzeczają wszystkiemu.

4. Zwiastun 4. sezon "Animal Kingdom". A w nim Ellen Barkin przypomina, kto tu rządzi. 4. sezon "Animal Kingdom" na razie nie ma daty premiery.

5. Ken Jeong w pilocie komedii CBS. Ken Jeong zagra w "The Emperor of Malibu", pilocie, który pisze Kevin Kwan, scenarzysta "Crazy Rich Asians". To historia chińskiego miliardera (Jeong), który ogłasza, że ożeni się ze zwykłą Amerykanką.

6. John Mulaney poprowadzi "Saturday Night Live". Komik będzie gospodarzem SNL 2 marca.

7. Zdjęcia ze ślubu Darrena Crissa. Aktor znany ostatnio z "American Crime Story" ożenił się z Mią Swier, swoją długoletnią dziewczyną. Zdjęcia tutaj.

8. Serwis streamingowy Apple ma ruszyć w marcu. Według nieoficjalnych informacji serwis VoD Apple ma zostać przedstawiony 25 marca.

9. "Crank Yankers" powraca po latach. Telewizja Comedy Central zamówiła 20-odcinkowy nowy sezon popularnego programu z kukiełkami. "Crank Yankers" wróci po 12 latach przerwy.

10. Teaser i zdjęcia z 2. sezonu "Cloak & Dagger". Serial wraca 4 kwietnia, nowe zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.

REKLAMA