"Ranczo" wraca do TVP z 11. sezonem. Kiedy premiera kolejnych odcinków? Kogo w nich zobaczymy?

"Ranczo" (Fot. TVP)

0

Choć serial "Ranczo" zakończył się dwa lata temu, a wszystkie istotne wątki zostały w nim pozamykane, TVP postanowiła wznowić go właśnie teraz. Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków?

Wiosenna ramówka TVP nie przyniosła powiewu nowości. Wprost przeciwnie, na odległość można w niej wyczuć nostalgię. Gdy jedni powiedzą, że to tęsknota za starymi dobrymi polskimi serialami, drudzy bezlitośnie stwierdzą, że raczej za czasami, gdy TVP miała nieco lepszą oglądalność niż dzisiaj.

W każdym razie, na fali powrotów do tego, co stare i dobre, pojawią się nowe odcinki "Rancza". Serial, który zadebiutował na antenie w 2006 roku i został zakończony po dekadzie, a wszystkie najważniejsze wątki zostały w nim zamknięte, dostanie drugie życie.

"Ranczo" – kiedy premiera nowych odcinków?

Jak donosi "Super Express", powołując się na swoje źródła, w produkcji ponownie zobaczymy Ilonę Ostrowską w roli Lucy Wilskiej, Cezarego Żaka w podwójnej roli bliźniaków (polityka i księdza) i Pawła Królikowskiego jako Jakuba Sokołowskiego. Prawdopodobnie do serialu wróci również Artur Barciś, który podzielił się z portalem jeszcze jedną informacją – "Ranczo" pojawi się nie tylko na małym ekranie, ale może i zawita na wielki. "Szykowany jest również film kinowy" – powiedział aktor.

W serialu raczej nie zobaczymy już Elżbiety Romanowskiej. Choć aktorka podkreśla, że "Ranczo" było cudownym okresem w jej życiu i bardzo związała się zarówno ze swoją rolą, jak i z ekipą, jest to etap, który już zakończyła i aktualnie poświęca się innym projektom.

Aktorzy powrócą na plan serialu w lecie 2019 roku, zatem prawdopodobnie jesienią możemy już spodziewać się nowych odcinków "Rancza".

"Ranczo" jest dostępne w serwisie TVP VoD.