10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Nightflyers" (Fot. SyFy)

Nie będzie 2. sezonu "Nightflyers". "Arrested Development" wraca w marcu. Koniec "Człowieka z Wysokiego Zamku". A oprócz tego "Absentia", "Pazury", "Newsroom" i nie tylko.

1. Nie będzie 2. sezonu "Nightflyers"

Telewizja SyFy skasowała horror na podstawie książki George'a R.R. Martina po 1. sezonie. Powodem była niska oglądalność.

2. "Arrested Development" wraca w marcu

Sezon 5B komedii Netfliksa będzie mieć premierę 15 marca. Zobaczymy 8 odcinków i wszystko wskazuje na to, że to będzie już seria finałowa (czego jednak Netflix na razie oficjalnie nie potwierdził). Zdjęcia z nowych odcinków znajdziecie tutaj.

3. Alicia Witt w "Orange Is the New Black"

Alicia Witt dostała rolę powracającą w 7. sezonie "Orange Is the New Black". Zagra Zeldę, kobietę z nowojorskiej elity, która specjalizuje się w zbiórkach pieniędzy dla organizacji non-profit.

4. Mike Colter w nowym serialu twórców "Żony idealnej"

Mike Colter, czyli Lemond Bishop z "Żony idealnej", dostał jedną z głównych ról w pilocie serialu "Evil". Zagra księdza, który bada zjawiska paranormalne razem ze sceptyczną psycholożką (Katja Herbers) i panem złotą rączką (rola do obsadzenia).

5. Koniec "Człowieka z Wysokiego Zamku" – zobaczcie teaser

Serial Amazona powróci jesienią z 4. sezonem i będzie to już sezon finałowy. Wraz z informacją o planowanym zakończeniu serialu Amazon wypuścił pierwszy teaser.

6. Dougray Scott w pilocie "Batwoman"

Aktor znany m.in. z "Hemlock Grove" zagra Jacoba Kane'a, ojca Kate – byłego pułkownika wojskowego, który kieruje firmą ochroniarską w Gotham o nazwie The Crows. Pilot "Batwoman" zmienił także reżysera. Marcos Siega ("Pamiętniki wampirów") zastąpił Davida Nuttera. Zdjęcia mają ruszyć w przyszłym miesiącu.

7. Netflix zamawia komedię "Medical Police"

Netflix zamówił 10-odcinkowy serial komediowy "Medical Police", który stworzą Rob Corddry, Krister Johnson, Jonathan Stern i David Wain, czyli ekipa "Childrens Hospital". Pojawią się w nim aktorzy znani z "Childrens Hospital": Erinn Hayes i Rob Huebel w stałych rolach oraz Malin Akerman, Lake Bell, Rob Corddry i Ken Marino w rolach gościnnych.

Serial opowiadać będzie o dwójce amerykańskich lekarzy (Hayes i Huebel), którzy pracują w szpitalu dziecięcym w São Paulo. Kiedy odkrywają wirusa, który może zagrozić ludzkości, zostają zwerbowani przez agentów rządowych. I tak zaczyna się walka z czasem i podróż dookoła świata, która ma poskutkować znalezieniem lekarstwa, jak również odkryciem mrocznego spisku.

8. Zapowiedź 3. sezonu "Pazurów"

Właścicielki najbardziej charakterystycznych serialowych pazurów powrócą w tym roku na ekrany. Oto pierwszy zwiastun 3. sezonu.

9. "Absentia" wróci w kwietniu z 2. sezonem

AXN zapowiedział premierę 2. sezonu serialu ze Staną Katic na środę 3 kwietnia. Do obsady dołączyli Matthew Le Nevez i Natasha Little, a w gronie reżyserów znalazła się Katarzyna Adamik ("1983", "Wataha").


10. Czy "Newsroom wróci w nowej wersji?

Takie plotki od niedawna krążyły, ale zaprzeczył im Aaron Sorkin. Twórca serialu powiedział w "The Late Late Show", że nie ma planów przywrócenia "Newsroomu" w żadnej formie. "Chciałbym, żeby serial był teraz emitowany. Chciałbym móc to pisać teraz. Ale nadchodzą inne rzeczy. Nie mam planów wracać do niczego, co robiłem wcześniej" – wyjaśnił Sorkin.

REKLAMA