"Wspaniała pani Maisel" planuje nową podróż w 3. serii. Dokąd tym razem wybierze się Midge?

"Wspaniała pani Maisel" (Fot. Amazon)

Ze "Wspaniałą panią Maisel" zwiedziliśmy już Paryż i piekło na ziemi zwane Catskills. Jaka podróż czeka Midge w 3. sezonie serialu Amazon Prime Video?

"Wspaniała pani Maisel" zakończyła 2. sezon konkluzją, że tytułowa bohaterka teraz postawi na karierę, nawet kosztem osobistego szczęścia. Trasa, w którą chce ją zabrać Shy Baldwin, muzyk zachwycony jej występem, stanie się faktem w 3. sezonie. Co już zapowiedziała twórczyni serialu, Amy Sherman-Palladino. I wygląda na to, że zapowiedzi zostaną spełnione, a podróż nie odbędzie się "poza ekranem".

"Wspaniała pani Maisel" – co w 3. sezonie serialu?

Tony Shalhoub zdradził w rozmowie z ET Online, przeprowadzonej podczas rozdania Writers Guild Awards, jaka podróż nas czeka w 3. sezonie.

– Z tego co słyszałem w czerwcu jedziemy do Miami. To wszystko, co wiem. Nie wiem, co to pociąga za sobą. Chodzi o trasę [Midge], ale to wszystko, co mam – powiedział aktor grający ojca Midge.

Przypomnijmy, w finale 2. sezonu "Wspaniałej pani Maisel" Midge (Rachel Brosnahan) bez chwili zastanowienia zgodziła się na propozycję przystojnego muzyka, żeby jechać razem w kilkumiesięczną trasę po USA i Europie. To oznacza rozstanie z Benjaminem (Zachary Levi) w momencie kiedy para już planowała ślub, jak również przekreślenie szansy na powrót do Joela (Michael Zegen). Pani Maisel postawiła na siebie i na stand-up.

Przetasowania u rodziców pani Maisel

Według Shalhouba jego bohatera także czeka pewna przemiana. Będzie musiał zacząć inaczej patrzeć na to, co robi córka.

– Myślę, że może on zacznie rozumieć, że to nie jest mrzonka i że może ona, w oczach publiki, ma coś w sobie. Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że tam może być odwilż – mówił aktor.

Samego Abe'a czekają spore zmiany, bo rzuca pracę na uniwersytecie i związane z nią przywileje, żeby poświęcić się aktywizmowi społecznemu. Tylko co na to jego żona?

– To ekscytujące dla bohatera Tony'ego, że czeka go tak ogromne przetasowanie w życiu prywatnym i zawodowym. To będzie mieć wpływ na moje życie, bo moja postać potrzebuje ciuchów i ładnego domu. Także będziemy musieli to rozgryźć – stwierdziła Marin Hinkle, odtwórczyni roli Rose.

Hinkle dodała, że nie miałaby nic przeciwko temu, aby jej postać spędziła trochę czasu z Susie, menedżerką Midge. Chciałaby także, żeby matka poszła zobaczyć występ swojej córki na żywo.

"Wspaniała pani Maisel" jest dostępna na Amazon Prime Video.

REKLAMA