"Cloak & Dagger" walczą z dawnym sprzymierzeńcem w 2. sezonie. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków

"Cloak & Dagger" (Fot. Freeform)

0

Tandy i Tyrone, czyli tytułowi "Cloak & Dagger", wracają w zwiastunie 2. sezonu produkcji Marvela. Zobaczcie, z czym zmierzą się młodzi superbohaterowie w nowych odcinkach.

W 1. sezonie "Cloak & Dagger" para nastolatków z kompletnie różnych środowisk musiała zmierzyć się z nowo odkrytymi supermocami i połączyć swoje siły. W zwiastunie nowych odcinków tworząca świetlne sztylety Tandy Bowen (Olivia Holt) i "poruszający się jak cień" Tyrone Johnson (Aubrey Joseph) znów mają w planach wspólne ratowanie świata. Albo przynajmniej swojego rodzinnego miasta.

Nowy sezon "Cloak & Dagger" – o czym będzie?

Klip promujący 2. sezon "Cloak & Dagger" zapowiada, że tym razem Tandy i Tyrone zmierzą się z problemem handlu ludźmi w Nowym Orleanie. Na przeszkodzie stanie im nie kto inny jak detektyw Brigid O'Reilly (Emma Lahana), którą po wydarzeniach z finału 1. sezonu poznamy jako działającą na własną rękę Mayhem.

Brigid ma co prawda podobny cel co para głównych bohaterów, ale jej niekonwencjonalne metody (jak choćby podcinanie gardła potencjalnym przestępcom) niekoniecznie przypadną im do gustu. Czy Tandy i Tyrone zdecydują się działać wspólnie z Mayhem, dowiemy się już niedługo.

"Cloak & Dagger" – kiedy premiera 2. sezonu?

2. sezon zadebiutuje w USA 4 kwietnia z dwugodzinną premierą. 1. sezon serialu pokazywał w Polsce Showmax, ale ze względu na wycofanie się serwisu z Europy na razie nie wiadomo, gdzie będzie można obejrzeć nowe odcinki "Cloak & Dagger".