10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fleabag", "Derry Girls" i "White Gold" wracają w marcu z nowymi sezonami. Rainn Wilson w amerykańskiej "Utopii". Tyler Posey w pilocie "The Lost Boys". A oprócz tego "Jane the Virgin", nowy "Bajarz" i nie tylko.

1. "Fleabag" wraca w marcu z 2. sezonem

Telewizja BBC podała brytyjską datę premiery 2. sezonu "Fleabag" – 4 marca. Na Amazonie nowy sezon ma pojawić się 17 maja.

2. Daty powrotów "Derry Girls" i "White Gold"

2. sezon "Derry Girls" będzie mieć premierę w Wielkiej Brytanii 5 marca. Z kolei 2. sezon "White Gold" wystartuje 6 marca.

3. Rainn Wilson w amerykańskiej "Utopii"

Rainn Wilson zagra wirusologa Michaela Stearnsa w nowej wersji "Utopii", którą tworzy Gillian Flynn dla Amazona. Do obsady serialu dołączyli także Dan Byrd ("Cougar Town") i Cory Michael Smith ("Gotham").

4. Tyler Posey w pilocie "The Lost Boys"

Tyler Posey zagra Michaela, jednego z braci, którzy przeprowadzają się do wampirzego miasteczka Santa Carla. W roli jego matki zobaczymy Kiele Sanchez ("Kingdom"), a poza tym do obsady dołączyli Medalion Rahimi ("NCIS: Los Angeles") i Dakota Shapiro ("Valley of the Boom"). Odcinek wyreżyseruje Catherine Hardwicke ("Zmierzch").

5. Sophia Bush w 5. sezonie "Jane the Virgin"

Sophia Bush pojawi się gościnnie w roli postaci o imieniu Julie. W tym momencie wiele więcej o niej nie wiadomo, ale Justin Baldoni zasugerował, że może sporo namieszać.

6. Jussie Smollett oskarżony o fałszywe zeznania

Aktor z "Imperium", który twierdził, że padł ofiarą ataku rasistowskiego w Chicago, został oskarżony o złożenie fałszywych zeznań. Smollett w tym momencie jest podejrzanym i toczy się w jego sprawie śledztwo, a producenci "Imperium" rozważają jego zawieszenie.

7. Neil Gaiman stworzy nową wersję "Bajarza"

"Bajarz" ("The Storyteller") to serial fantasy dla dzieci z lat 80., inspirowany ludowymi opowieściami i folklorem. Główną rolę grał John Hurt. Neil Gaiman zamierza stworzyć nową wersję, prawdopodobnie dla Amazona, z którym ma podpisany kontrakt.

8. Idris Elba w "Saturday Night Live"

Brytyjski aktor, którego nowy serial, "Turn Up Charlie", ukaże się w marcu na Netfliksie, poprowadzi "Saturday Night Live" 9 marca.

9. "Formuła 1: Jazda o życie" – zwiastun dokumentu

10-odcinkowy dokument o kierowcach Formuły 1 pojawi się na Netfliksie 8 marca.

10. Zwiastun "Into the Dark: Treehouse"

W nowym odcinku antologii Hulu pojawi się Jimmi Simpson w roli kucharza-celebryty, który uciekając przed skandalem, wyjeżdża na weekend na wieś. Trafia do rodzinnego domu, który najwyraźniej jest nawiedzony.

REKLAMA