10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Strefa mroku" (Fot. CBS All Access)

0

Pełny zwiastun nowej "Strefy mroku". Zach Woods w nowej komedii HBO. Atak rekina w zwiastunie powrotu "9-1-1". A oprócz tego "Veronica Mars", "Katy Keene", "Nancy Drew" i ciąg dalszy sprawy Jussiego Smolletta.

1. Pełny zwiastun nowej "Strefy mroku"

Platforma CBS All Access wypuściła plakat i przede wszystkim zwiastun nowej "Strefy mroku". Nie brakuje w nim dziwnych momentów i znanych twarzy. Pojawiają się tacy aktorzy, jak Kumail Nanjiani ("Dolina Krzemowa), Sanaa Lathan ("The Affair") czy Adam Scott ("Parks and Recreation"), który ma zagrać w "Nightmare at 30,000 Feet" – odcinku nawiązującym do "Nightmare at 20,000 Feet" z Williamem Shatnerem z oryginalnej serii. Premiera serialu w USA planowana jest 1 kwietnia, polskiej daty wciąż nie znamy.

2. Zach Woods w nowej komedii HBO

Aktor znany z "Doliny Krzemowej" dostał jedną z głównych ról w pilocie "Avenue 5", komedii science fiction, którą tworzy Armando Iannucci ("Veep"). Serial będzie osadzoną w przyszłości satyrą, dziejącą się głównie w kosmosie, a dokładniej na pokładzie okrętu Avenue 5. Kapitana zagra Hugh Laurie.

3. Brooke Shields w pilocie "Glamorous"

Brooke Shields dołączyła do obsady pilota "Glamorous" telewizji CW, opowiadającego o świecie mody i urody. Zagra byłą supermodelkę, która obecnie szefuje jednej z największych firm kosmetycznych. Do obsady dołączyła także Jade Payton ("iZombie"), która wcieli się jej asystentkę. Reżyserować będzie Eva Longoria.

4. Tunji Kasim w pilocie "Nancy Drew"

Aktor znany z "Nearly Famous" zagra główną rolę męską w pilocie "Nancy Drew" – chłopaka, w którym kocha się główna bohaterka.

5. Atak rekina w zwiastunie powrotu "9-1-1"

Serial wraca 18 marca z nowymi odcinkami. Wśród zapowiadanych atrakcji znajduje się m.in atak rekina... na autostradzie.

6. Jussie Smollett aresztowany i wypuszczony za kaucją

Jussie Smollett z "Imperium" został aresztowany przez policję w Chicago i wypuszczony po wpłaceniu 100 tys. dolarów kaucji. Aktor, który wciąż twierdzi, że jest niewinny, wrócił na plan serialu. FOX na razie nie podjął decyzji co dalej. Tymczasem przedstawiciele policji w Chicago poinformowali, że Smollett upozorował napaść na siebie, ponieważ chciał wywalczyć wyższą pensję. Głos w sprawie zabrał także prezydent USA Donald Trump

7. "Veronica Mars" – powrót łotra, którego znacie

W nowym sezonie "Veroniki Mars" wróci nie tylko główna bohaterka i większość jej ekipy, ale także pewien czarny charakter, który już w serialu się pojawił. Spoiler znajdziecie w TVLine.

8. Jonny Beauchamp i Julia Chan w "Katy Keene"

Jonny Beauchamp ("Penny Dreadful") i Julia Chan ("Saving Hope") dostali ważne role – u boku m.in. Ashleigh Murray – w spin-offie "Riverdale". On wcieli się w Jorge'a/Ginger Lopez, który w dzień pracuje w sklepie rodziców, a wieczorami występuje w klubie. Ona z kolei zagra Pepper Smith, nowojorską "it girl", która nadąża za trendami, kocha robić wokół siebie szum i marzy o otwarciu własnego odpowiednika Fabryki Andy'ego Warhola.

9. Eminem komentuje koniec "Punishera"

Okazuje się, że Eminem też jest fanem "Punishera" i też nie podoba mu się to, co zrobił Netflix. Oto, jak muzyk wyraził swoje niezadowolenie.

10. Netflix zapowiada "The Haunting of Bly Manor"

Na wypadek gdybyście przegapili wczorajszą aktualizację, 2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" nosi tytuł "The Haunting of Bly Manor" i opierać się będzie na gotyckim horrorze Henry'ego Jamesa. Premiera w 2020 roku.