Czołówka "Pretty Little Liars: The Perfectionists", a w niej "Secret" w zupełnie nowej wersji – zobaczcie wideo

"Pretty Little Liars: The Perfectionists" (Fot. Freeform)

0

Nadchodzą nowe kłamstewka i nowe kłamczuchy. Zobaczcie czołówkę "The Perfectionists", która sugeruje, że dostaniemy w praktyce "Pretty Little Liars" 2.

Choć w "The Perfectionists" dostaniemy nowe miasteczko, nowe postacie i nowe kłamstewka, możemy być pewni, że serial będzie przypominał "Pretty Little Liars". Gdybyście mieli wątpliwości, powinna przekonać was czołówka z piosenką "Secret", tyle że w odświeżonej wersji.

Utwór w oryginale wykonywany przez The Pierces tutaj słyszymy w wersji Denmark + Winter, duetu muzycznego, który możecie kojarzyć także z "Pretty Little Liars" (ich cover "Stand by Me" był grany na weselu Hanny i Caleba w 7. sezonie).

"Pretty Little Liars: The Perfectionists" – o czym będzie ten serial?

W "Pretty Little Liars: The Perfectionists" zobaczymy ponownie Alison (Sasha Pieterse) i Monę (Janel Parrish), które teraz będą rezydować w Beacon Heights. To miejsce, gdzie wszystko i wszyscy wydają się idealni, ale to tylko pozory. W miasteczku dochodzi do morderstwa, a perfekcjonistki okazują się skrywać niejedną tajemnicę.

Sofia Carson ("Descendants") pojawi się jako Ava, wyznaczająca trendy blogerka i koderka. Sydney Park ("The Walking Dead") zagra Caitlin, perfekcyjną córkę dwóch perfekcyjnych matek z politycznymi aspiracjami. Eli Brown wcieli się w Dylana, utalentowanego wiolonczelistę, który uwielbia muzykę tak samo jak swojego chłopaka, Andrew. Graeme Thomas King zagra błyskotliwego młodego naukowca o imieniu Jeremy.

Kelly Rutherford ("Gossip Girl") zobaczymy w roli Claire Hotchkiss, kobiety, która razezm z mężem założyła Hotchkiss Industries i Beacon Heights University. Z kolei Hayley Erin ("General Hospital") pojawi się w tajemniczej roli, której szczegółów nie zdradzono. Większość postaci znana jest z książek Sary Shephard, ale nie wszystkie.

"Pretty Little Liars: The Perfectionists" – kiedy premiera?

Składający się z 10 odcinków 1. sezon spin-offu "Pretty Little Liars" wystartuje w USA 20 marca na kanale Freeform. Na razie nie wiadomo, kto pokaże serial w Polsce.