"Barry" zaprasza na zabójczy drugi akt – zwiastun 2. sezonu czarnej komedii HBO

"Barry" (Fot. HBO)

0

Tragikomedia o płatnym zabójcy/początkującym aktorze wraca z nowymi atrakcjami. W zwiastunie 2. sezonu "Barry'ego" króluje mrok, czarny humor i jeszcze bardziej uroczy NoHo Hank.

"Modlę się o to, aby ludzie byli w stanie zmienić swoją naturę. Bo jeśli nie mogą, to mamy poważne kłopoty" – mówi Barry'emu (Bill Hader) jego aktorski mentor Gene Cousineau (Henry Winkler) w zwiastunie 2. sezonu tragikomedii HBO. Jednak z tego co zapowiada promocyjny klip, w nowych odcinkach raczej nie powinniśmy się spodziewać, że Barry tak łatwo będzie mógł zostawić za sobą morderczą przeszłość.

"Barry" – zwiastun 2. sezonu

Ze zwiastuna dowiadujemy się, że Gene nie wie, co się stało z detektyw Moss (Paula Newsome) i wciąż ma nadzieję ją odnaleźć. Tymczasem Barry ma nadzieję, że jego sekret z końca 1. sezonu prędko nie wyjdzie na jaw. Chociaż zdaje się być w szczęśliwym w związku z Sally (Sarah Goldberg), dalej szlifuje swoje aktorskie umiejętności i próbuje swoich sił jako... sprzedawca w sklepie z odzieżą sportową, przestępczy świat wciąż nie chce go całkowicie opuścić.

NoHo Hank (Anthony Carrigan) za to zdaje się radzić sobie świetnie, no może poza tym, że chętnie zlikwidowałby parę osób stojących mu na przeszkodzie w interesach. Ale od czego ma się płatnego zabójcę takiego jak Barry za przyjaciela? Skoro już o (dawnych) przyjaciołach mowa, to zwiastun gwarantuje, że w 2. sezonie zobaczymy ponownie Fuchesa (Stephen Root). Czy tym razem nowy krąg przyjaciół Barry'ego dowie się w końcu o jego przeszłości?

To się okaże już w kwietniu, kiedy to "Barry" wróci z nowymi odcinkami. HBO będzie emitować serial razem z finałowymi odcinkami politycznej komedii "Veep".

Barry sezon 2 zwiastun

"Barry" sezon 2 – premiera 1 kwietnia w HBO