10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Młody Sheldon" (Fot. CBS)

"Młody Sheldon" dostaje 3. i 4. sezon. Jussie Smollett wylatuje z "Imperium". "Wynonna Earp" zagrożona skasowaniem. A oprócz tego "Fosse/Verdon", a także "Batwoman" i inne tegoroczne piloty.

1. "Młody Sheldon" dostaje 3. i 4. sezon

Telewizja CBS zamówiła 3. i 4. sezon sitcomu "Młody Sheldon". W tym momencie to trzeci najpopularniejszy (po "Teorii wielkiego podrywu" i "NCIS") serial tej stacji.

2. Elizabeth Anweis w pilocie "Batwoman"

Elizabeth Anweis ("9-1-1", "The Affair") zagra Catherine Hamilton-Kane, macochę Kate Kane, czyli tytułowej Batwoman. Catherine jest jedną z najbogatszych i najbardziej wpływowych osób w Gotham i choćby dlatego będzie mieć problem z Batwoman – działalność superbohaterki zagrozi jej interesom.

3. Jussie Smollett wylatuje z "Imperium"

Bohater afery z napadem na samego siebie został zawieszony przez producentów "Imperium". Nie pojawi się w dwóch ostatnich odcinkach 5. sezonu. Na razie nie wiadomo, jak zostanie wyjaśniona nieobecność Jamala w serialu i co stanie się z nim w przyszłości. FOX zastanawia się nad ponownym obsadzeniem postaci od 6. sezonu.

4. Maggie Lawson w pilocie komedii FOX-a

Aktorka znana z "Psych" dostała jedną z głównych ról w pilocie sitcomu "Geniuses". Serial opowiadać będzie o małżeństwie z South Jersey, wychowującym gromadkę dzieci, z których aż trójka to geniusze. Lawson zagra Cay, matkę dzieciaków, która pracuje w kasynie w Atlantic City i jest prawdziwą głową tej rodziny.

5. "Wynonna Earp" zagrożona skasowaniem

Produkcja 4. sezonu "Wynnony Earp" została odłożona, podczas gdy firma produkcyjna IDW Entertainment szuka funduszy na jego realizację. Sezon został co prawda już zamówiony przez stację SyFy, ale może się okazać, że i tak nie powstanie.

6. Lena Waithe wyprodukuje nowy serial Showtime

Lena Waithe wyprodukuje serial komediowy zatytułowany "How to Make Love to a Black Woman (Who May Be Working Through Some S–t)". To antologia napisana przez Cassalinę "Cathy" Kisakye ("The Chi"), w której będziemy oglądać historie z różnymi postaciami o związkach, odrzuceniu i czasem tragicznych, a czasem komicznych sekretach związanych z seksem.

7. Pilot sitcomu z Jaime Camilem w CBS

Telewizja CBS zamówiła pilot sitcomu produkowanego przez Jennie Snyder Urman ("Jane the Virgin"). Jaime Camil, czyli Rogelio z "Jane the Virgin", zagra faceta, który do tej pory żył za pieniądze ojca i nagle zostaje od nich odcięty. On i jego żona zmuszeni są zamieszkać z jego siostrą – co jest szansą na odnowienie rodzinnych relacji. Scenariusz pisze Alex Herschlag ("Will & Grace", "Modern Family").

8. Wypadek na planie "L.A.'s Finest"

Stanęła produkcja serialu "L.A.'s Finest", ponieważ na planie doszło do wypadku. Ranna jest dwójka showrunnerów, Brandon Margolis i Brandon Sonnier, w których wjechał samochód kaskaderski.

9. Kto pojawi się w tym roku na Series Manii?

Uma Thurman, Charlie Brooker, Freddie Highmore, Julianna Margulies i Marti Noxon (showrunnerka "Ostrych przedmiotów") znajdują się wśród tegorocznych gości festiwalu Series Mania w Lille. Listę seriali, które będą brać udział w konkursach, znajdziecie tutaj.

10. Plakat serialu "Fosse/Verdon"

Serial o słynnej broadwayowskiej parze startuje w USA 9 kwietnia. W głównych rolach Michelle Williams i Sam Rockwell.

Fosse/Verdon

REKLAMA