Ricky Gervais rozpacza i obraża ludzi w "After Life". Zobaczcie zwiastun nowego serialu Netfliksa

After Life (Fot. Netflix)

0

Co możesz zrobić, kiedy stracisz kogoś bliskiego? Ricky Gervais w "After Life" zaczyna drugie życie, w którym robi wszystko, na co tylko ma ochotę.

Ricky Gervais, brytyjski komik, któremu zawdzięczamy m.in. "The Office", powróci w marcu z nowym serialem na Netfliksie. W "After Life", depresyjnej komedii, w której sam gra główną rolę, a także pisze, reżyseruje i produkuje, zobaczymy, jak zmaga się ze śmiercią bliskiej osoby.

"After Life" – o czym jest ten serial?

Składające się z sześciu odcinków "After Life" opowie historię Tony'ego, którego perfekcyjne życie rozpada się, gdy nagle umiera jego żona, Lisa. Po tym, jak zostaje wdowcem, bohater postanawia ukarać świat, robiąc i mówiąc to, na co ma tylko ochotę.

Wydaje mu się, że to coś w stylu supermocy – nieprzejmowanie się ani sobą, ani resztą świata. Ale szybko okazuje się to trudne, bo wszyscy wokół pamiętają go jako sympatycznego faceta i teraz próbują go ratować.

W serialu pojawią się także Kerry Godliman ("Derek") jako żona Tony'ego, Tom Basden ("Plebs") jako jej brat, Tony Way ("Edge of Tomorrow") jako najlepszy kumpel Tony'ego, David Bradley ("Gra o tron") jako ojciec Tony'ego i Ashley Jensen ("Extras") jako pielęgniarka ojca.

Premiera "After Life" 8 marca na Netfliksie