10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Gods" (Fot. Starz)

"Amerykańscy bogowie" – teasery na 2. sezon. "Brytania" – zdjęcia z 2. sezonu. HBO zapowiada czeski serial "Nieświadomi". A oprócz tego "Stargirl", nowy serial twórcy "Californication" i nie tylko.

1. Teasery z bohaterami "Amerykańskich bogów"

"Amerykańscy bogowie" powracają – 2. sezon serialu na podstawie powieści Neila Gaimana będzie mieć premierę 11 marca na Amazon Prime Video. A tymczasem zobaczcie, jak prezentują się barwni bohaterowie w nowej odsłonie.

2. Tyler Blackburn i Leah Pipes w "Charmed"

Tyler Blackburn ("Pretty Little Liars") pojawi się w nowych "Czarodziejkach" w roli Viralisa, demona wysysającego dusze. Leah Pipes ("The Originals") dostała powracającą rolę Fiony Callahan, młodszej siostry Elder Charity, która oczywiście jest czarownicą.

3. HBO zapowiada czeski serial "Nieświadomi"

Wystartowały prace nad nowym czeskim serialem HBO "Nieświadomi", w którym wystąpią m.in. Tatiana Pauhofová, Hattie Morahan i David Nykl. Przeniesiemy się do Pragi z końcówki lat 80., by znaleźć się w środku szpiegowskiej intrygi.

Marie i jej mąż Wiktor dziesięć lat wcześniej uciekli z komunistycznej Czechosłowacji. Kiedy jesienią 1989 roku wydaje się, że w kraju nadszedł czas zmian, wracają w rodzinne strony. Niedługo po przyjeździe zostają potrąceni na ulicy przez samochód. Kiedy Marie budzi się, odkrywa, że jej mąż zniknął, i nikt nie jest w stanie jej powiedzieć, co się z nim stało i jak go odnaleźć.

Scenariusz serialu napisał debiutant Ondrej Gabriel, a wszystkie odcinki wyreżyseruje Ivan Zacharias. Serial będzie liczyć 6 odcinków, premiera w HBO jeszcze w tym roku.

4. W nowym "Magnum" pojawi się aktor z oryginału

Roger E. Mosley, czyli dawny T.C., pojawi się gościnnie w odcinku z 11 marca w roli barbera, do którego uda się nowy T.C. (Stephen Hill).

A Kiss Before Dying

5. Kolejni aktorzy w obsadzie "Stargirl"

Amy Smart ("Shameless") zagra Barbarę Whitmore, matkę Courtney Whitmore/Stargirl (Brec Bassinger) i nową żonę Pata Dugana (Luke Wilson). Trae Romano ("Robbie") wcieli się w Mike'a Dugana, syna Pata. Poza tym do obsady "Stargirl" dołączyli Neil Jackson ("Absentia") i Hunter Sansone ("Unfollow").

6. Świetna obsada nowego serialu twórcy "Californication"

Andie MacDowell i Kathleen Turner zagrają w nowym komediodramacie Toma Kapinosa ("Californication") i telewizji FOX. Cały 1. sezon serialu, który nosi roboczy tytuł "Let’s Spend the Night Together", będzie dziać podczas przyjęcia weselnego. W jego trakcie będziemy poznawać zaskakujące informacje na temat bohaterów nie tylko w teraźniejszości, ale i przeszłości. Kapinos chce pokazać skomplikowane relacje międzyludzkie – miłości, przyjaźnie i więzi rodzinne na różnych etapach życia.

7. David Ajala w pilocie "Under the Bridge"

Aktor znany z "The Nightflyers" zagra jedną z głównych ról w pilocie "Under the Bridge". To historia Kate, pani chirurg, która prowadzi praktykę medyczną z mężem i znajomymi. Kiedy kliniką wstrząsa skandal, bohaterka przejmuje kontrolę nad nią, a także nad swoim małżeństwem. Ajala wcieli się w Dana, faceta, który kiedyś kochał się w Kate. Ale ona wyszła za jego najlepszego kumpla, Michaela.

8. Rachael Leigh Cook w "Criminal Minds"

Rachael Leigh Cook pojawi się w finałowej serii "Criminal Minds" w roli nowej miłości jednego z bohaterów. Spoiler znajdziecie w TVLine.

9. Malik Yoba w nowym "New York Undercover"

Aktor powtórzy swoją rolę z oryginału, czyli zagra J.C. Williamsa, niegdyś młodego detektywa, obecnie policyjnego weterana, który będzie szkolił nowe pokolenie detektywów.

10. "Brytania" – zdjęcia z 2. sezonu

Telewizja Sky Atlantic wypuściła pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Brytanii". Premiera nowych odcinków w tym roku.

Brytania sezon 2

Brytania sezon 2

Brytania sezon 2

REKLAMA