9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Dwie gwiazdy "Desperate Housewives" już mają nową pracę. "American Horror Story" szuka własnej Angeliny Jolie. W "The Big Bang Theory" pojawi się sławny fizyk. A poza tym newsy o "Mad Men", "2 Broke Girls", jednej z gwiazd "Glee"...

1. Stephen Hawking pojawi się w "The Big Bang Theory". Sławny fizyk Stephen Hawking pojawi się w "The Big Bang Theory" w odcinku z 5 kwietnia. Zobaczymy go w scenie z Sheldonem (Jim Parsons). Z kolei w odcinku z 29 marca usłyszymy Leonarda Nimoya ze "Star Treka", który przemówi do Sheldona we śnie.

2. Nick Zano z "2 Broke Girls" w pilocie "Prairie Dogs". Nick Zano zagra złodzieja tożsamości w nowej komedii ABC, zatytułowanej "Prairie Dogs". Facetem, któremu tożsamość zostanie ukradziona, będzie Kal Penn.

3. Wyciekły nagie zdjęcia Heather Morris. Nagie fotki, które gwiazda "Glee" zrobiła sobie komórką, wyciekły do internetu. Więcej przeczytacie i zobaczycie tutaj. Też macie wrażenie, że ostatnio jest jakaś plaga nagich zdjęć gwiazd serialowych?

4. Tytuły i oficjalne opisy nowych odcinków "Mad Men". Pojawiły się już tytuły, a nawet krótkie synopsis pierwszych odcinków 5. sezonu "Mad Men". Tytuły brzmią następująco: "A Little Kiss" (s05 e01/02), "Tea Leaves" (s05 e03), "Mystery Date" (s05 e04), "Signal 30" (s05 e05). Opisy znajdziecie tutaj - czytacie na własną odpowiedzialność, choć ja uważam, że nie ma tam w zasadzie żadnych spoilerów.

5. Vanessa Williams przeprowadza się na Park Avenue 666. Gwiazda "Desperate Housewives" już znalazła nową pracę - w serialu "666 Park Avenue" stacji ABC. Ma on opowiadać o parze, która wprowadza się do starego budynku w Nowym Jorku i okazuje się, że dzieją się w nim straszne rzeczy. Williams zagra piękną i wyrafinowaną, ale zimną żonę właściciela budynku (Terry O'Quinn z "Lost"). Jeśli zostanie zamówiony serial, będzie to trzeci po "Desperate Housewives" i "Brzyduli Betty" serial Vanessy. Parę, która przeprowadziła się do budynku, zagrają Dave Annable ("Brothers & Sisters") i Rachael Taylor ("Grey’s Anatomy"). Inną parę, która tam mieszka, zagrają Mercedes Masöhn ("The Finder") i Robert Buckley ("One Tree Hill").

6. Susan Lucci w pilocie "Devious Maids". Marc Cherry znalazł kolejną gwiazdę do swojego nowego serialu. Znana z "All My Children" Susan Lucci zagra w pilocie serialu o czterech latynoskich pokojówkach sprzątających domy bogaczy pracodawczynię jednej z nich.

7. Martha Stewart w "2 Broke Girls". W najbliższym odcinku "2 Broke Girls pojawi się Martha Stewart, która zagra samą siebie. W serialu Max i Caroline będą dążyć do tego, by Stewart spróbowała ich babeczek i je oceniła.

8. Kyle MacLachlan też ma nową pracę. Aktor, który ostatnio grał Orsona w "Gotowych na wszystko" wystąpi w pilocie nowego dramatu prawniczego CBS, "Baby Big Shot" o młodej kobiecie z rodziny klasy robotniczej, która próbuje zawojować środowisko prawników na Manhattanie. MacLachlan zagra jedną z szych w kancelarii.

9. "American Horror Story" chce mieć własną "Angelinę Jolie". Jak dowiedział się Michael Ausiello, Murphy i spółka szukają przeciwniczki dla postaci Jessiki Lange w 2. sezonie "American Horror Story". Ma nią być Gia, ostra, okrutna seksbomba w typie dziecka, która kryć będzie tajemnicę. Coś jak Angelina Jolie w "Girl, Interrupted".

REKLAMA