10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Arya widzi smoka w teaserze 8. sezonu "Gry o tron". Otwarcie Oscarów z Tiną Fey, Amy Poehler i Mayą Rudolph. Zdjęcia z 5. serii "Line of Duty". A oprócz tego "Jessica Jones", "Spinning Out" i nie tylko.

1. Teaser HBO – nowe sceny z "Gry o tron", "Deadwood", "Wielkich kłamstewek i nie tylko

HBO wypuściło zapowiedź tegorocznych seriali. W klipie zobaczycie nowe fragmenty "Gry o tron" (Arya widzi smoka!), "Wielkich kłamstewek", "Watchmen", filmu "Deadwood", finałowej serii "Veepa", "Euphorii", "Mrs. Fletcher"" i nie tylko.

2. Otwarcie Oscarów – Tina Fey, Amy Poehler i Maya Rudolph

Tegoroczne Oscary nie miały gospodarza, ale miały zabawne otwarcie z Tiną Fey, Amy Poehler i Mayą Rudolph. Lista zwycięzców tutaj. Jak zauważył Deadline, w tym roku zatarła się granica pomiędzy aktorami filmowymi i serialowymi – wszystkie statuetki zgarnęli aktorzy występujący w telewizji.

3. Najlepsze sukienki z Oscarów

Galerię znajdziecie tutaj, a w niej m.in. Emma Stone, Regina King, Emilia Clarke, Charlize Theron, Lady Gaga, Gemma Chan i oczywiście Billy Porter z serialu "Pose" w prawdziwie balowej kreacji.

4. Krysten Ritter jest w ciąży

Serialowa Jessica Jones zaprezentowała niespodziankę podczas oscarowej gali.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Surprise!!! #oscars

Post udostępniony przez Krysten Ritter (@therealkrystenritter)

5. David Tennant może wrócić do "Jessiki Jones"

Melissa Rosenberg, showrunnerka "Jessiki Jones", zasugerowała, że być może wcale jeszcze nie pożegnaliśmy Kilgrave'a.

6. Powiększa się obsada "Spinning Out"

Do ekipy serialu Netfliksa o łyżwiarkach figurowych dołączyli Svetlana Efremova ("The Americans") w stałej roli rosyjskiej trenerki i Charlie Hewson ("Upload") jako przystojny lekarz.

7. HBO tworzy serial "Loner"

We wczesnej fazie rozwoju w HBO znajduje się serial dramatyczny "Loner", oparty na książce Teddy'ego Wayne'a. To historia szkolnego outsidera, który na studiach spotyka dziewczynę z Manhattanu i postanawia stać się częścią jej świata.

8. Jee Young Han w nowej komedii NBC

Jee Young Han ("Station 19") zagra główną rolę w pilocie komedii "Like Magic", opowiadającej o dziewczynie, która chce zrobić karierę w świecie magii.

9. Ramon Rodriguez w pilocie serialu NBC

Ramon Rodriguez ("Iron Fist") zagra u boku Malin Akerman w prawniczym serialu "Prism", opowiadającym o tej samej sprawie, tylko z różnych perspektyw.

10. Zdjęcia z 5. serii "Line of Duty"

Co nowego w "Line of Duty"? Mamy przedsmak w postaci pierwszych zdjęć z 5. sezonu.

Line of Duty sezon 5

Line of Duty sezon 5

REKLAMA