Billy Porter z "Pose" w niesamowitej sukni – zobaczcie zdjęcia zza kulis oscarowej gali

"Pose" (Fot. FX)

0

Podczas gdy w internetach trwa spór, czy sukienka Emmy Stone to bardziej szynka czy pizza, ja radzę wam spojrzeć w kierunku aktora w sukni. Billy Porter z "Pose" znów nas zadziwił swoją odwagą.

Billy Porter, czyli fantastyczny Pray Tell z serialu "Pose", wie, jak zabłysnąć na galach. Na Złotych Globach szalał w nieziemskiej pelerynie, a podczas rozdania Oscarów postanowił pokazać środkowy palec wszystkim tym, którzy chcą narzucić spodnie dla chłopców i sukienki dla dziewczynek jako jedyny właściwy wzór ubierania.

Billy Porter takim podziałom mówi "nie" i czyni to w sposób, którego nie da się przegapić. Aktor znany z "Pose", który ma na swoim koncie nagrodę Tony, a także nominację do Złotego Globu, przybył na oscarową galę w kreacji Christiana Siriano, będącej odważnym połączeniem smokingu z suknią. Więcej zdjęć znajdziecie tutaj – jest czym się zachwycać, bo wspaniała czarna kreacja ma także tren!

A jeśli jeszcze nie znacie Portera, koniecznie zobaczcie serial "Pose" Ryana Murphy'ego, opowiadający o społeczności transgenderowej w Nowym Jorku z lat 80. i początkach ball culture. To jedna z najbardziej niezwykłych rzeczy, jakie pojawiły się w telewizji w ostatnich latach.