8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Expanse" (Fot. SyFy)

"Life in Pieces" wraca z 4. sezonem. Nowe twarze w 4. sezonie "The Expanse". Jimmy Smits i Cobie Smulders w pilotach nowych seriali. A oprócz tego serialowe "Gremliny", "Locke & Key" i nie tylko.

1. "Life in Pieces" wraca z 4. sezonem

Sitcom telewizji CBS, który miał przerwę od maja 2018, powróci 18 kwietnia z 4. sezonem. Premiera będzie dwuodcinkowa, a wśród wydarzeń, których możecie się spodziewać, jest m.in. kryzys związany z chorobą kogoś z bohaterów.

2. Nowe twarze w 4. sezonie "The Expanse"

Rosa Gilmore ("The Handmaid’s Tale"), Keon Alexander ("Tyrant") i Jess Salgueiro ("Mouthpiece") dostali role powracające w 4. sezonie "The Expanse". Gilmore zagra uchodźczynię z Pasa, która rości sobie prawo do pobytu na planecie podobnej do Ziemi po drugiej stronie Pierścienia. Alexander wcieli się w charyzmatycznego i przebiegłego lidera jednej z frakcji w Pasie, a Salgueiro – w cyniczną oficer ochrony.

3. Jimmy Smits w pilocie serialu NBC

Jimmy Smits ("Dexter") zagra główną rolę w pilocie serialu prawniczego "Bluff City Law" (tytuł roboczy), który tworzy dla NBC Dean Georgaris ("The Brave"). Serial opowiadać będzie o prawnikach z kancelarii w Memphis specjalizującej się w kontrowersyjnych sprawach dotyczących praw człowieka. Smits będzie jej szefem.

4. Cobie Smulders w roli prywatnej detektyw

Cobie Smulders dostała główną rolę w pilocie serialu ABC "Stumptown", zainspirowanego powieścią graficzną Grega Rucki. Zagra Dex Parios, weterankę wojenną o poplątanej historii osobistej, która została prywatną detektyw w Portland. Parios to jedna z tych kobiet, które nie mają poukładanego życia. Bohaterka Smulders nie jest w stanie utrzymać stałej pracy, ma długi związane z zamiłowaniem do hazardu i ciągle pakuje się w kłopoty.

5. Oscary z wyższą oglądalnością w tym roku

Tegoroczne Oscary przełamały złą passę, jeśli chodzi o spadającą oglądalność. Galę bez gospodarza oglądało w USA 29,6 mln widzów przy ratingu 7,7. Pilota "Whiskey Cavalier", który został wyemitowany po Oscarach, obejrzało 4,7 mln widzów (0,8).

6. Felix Mallard w obsadzie "Locke & Key"

Aktor znany m.in. z "Happy Together" zagra czarującego nastolatka w nowym serialu Netfliksa.

7. Gremliny – powstanie serial animowany

Gremliny dostaną własny serial animowany, który tworzy WarnerMedia. Jego bohaterem będzie Pan Wing, chiński dziadek, grany w filmach przez Keye Luke'a, tutaj jako młody człowiek przeżywający przygody razem z przyjaznym mogwajem Gizmo. Serial stworzy Tze Chun ("Gotham", "Once Upon a Time").

8. Rodzina Ricka Grimesa na wspólnym zdjęciu

Sarah Wayne Callies i Chandler Riggs, którzy już pożegnali się z "The Walking Dead", pochwalili się na Twitterze wspólnym zdjęciem z Cailey Fleming, serialową Judith.

REKLAMA