10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Utopia" (Fot. Channel 4)

Czwórka nowych aktorów w obsadzie amerykańskiej "Utopii". Nathan Lane w "Penny Dreadful: City of Angels". Seriale o Chicago z kolejnymi sezonami. A oprócz tego nowy stand-up Amy Schumer i mnóstwo pilotów.

1. "Utopia" – czwórka nowych aktorów w obsadzie

Ashleigh LaThrop ("Sirens"), Desmin Borges ("You’re the Worst"), Farrah Mackenzie ("Ascension") i Christopher Denham ("Billions") dołączyli do obsady amerykańskiej "Utopii", którą tworzy Gillian Flynn dla Amazona.

LaThrop zagra Becky, dziewczynę, która desperacko chce dotrzeć do tytułowej powieści graficznej, bo ta może ocenić jej życie. Borges to nowy Wilson Wilson, błyskotliwy, paranoiczny i ekscentryczny wielbiciel teorii spiskowych, który uważa, że "Utopia" skrywa tajemnice na temat przyszłości naszego świata. Mackenzie wcieli się w Alice, dziecko wrzucone w niebezpieczny świat naszych nerdów, a Denham w Arby'ego, człowieka, który zajmuje się zastraszaniem innych.

2. Nathan Lane w "Penny Dreadful: City of Angels"

Aktor znany m.in. z "Modern Family" i "American Crime Story" zagra Lewisa Michenera, weterana policji z Los Angeles, niemającego złudzeń co do tego, jak działa świat. Lewis będzie partnerem i mentorem det. Tiago Vegi (Daniel Zovatto), głównego bohatera sequela "Penny Dreadful".

3. Seriale o Chicago z kolejnymi sezonami

"Chicago Fire" wróci z 8. sezonem, "Chicago P.D." dostało zamówienie na 7. sezon, a "Chicago Med" na sezon 5.

4. BBC zamawia dokument o Michaelu Jacksonie

"Michael Jackson: The Rise and Fall" – taki roboczy tytuł nosi film dokumentalny, który stworzy dla BBC Jacques Peretti, dziennikarz i ekspert od Jacksona. Premiera jeszcze w tym roku.

5. Jane Leeves w pilocie komedii ABC

Jane Leeves ("Rezydenci") zagra new age'ową matkę postaci Hanny Simone w sitcomie opartym na jej życiu.

6. Netflix zapowiada nowy stand-up Amy Schumer

Premiera "Amy Schumer: Growing" 19 marca, a tymczasem zobaczcie zwiastun.

7. Wiemy, kto zagra główną rolę w "Glamorous"

Pilot "Glamorous" od CW znalazł swoją gwiazdę. Ben J. Pierce ("Fuller House") zagra nastolatka nieidentyfikującego się płciowo, który uwielbia makijaż i modę. Tuż po szkole średniej ląduje na stażu w firmie kosmetycznej, której produkty krytykował jako vloger na YouTube.

8. Mary Steenburgen w pilocie musicalu NBC

Aktorka znana m.in. z "Justified" zagra matkę Zoey (Jane Levy), głównej bohaterki "Zoey's Extraordinary Playlist". To dziewczyna, która nagle zaczyna słyszeć myśli i pragnienia innych ludzi w formie musicalowych numerów, rozgrywających się wokół niej.

9. Kolejne osoby w pilocie "Katy Keene"

Do obsady pilota spin-offu "Riverdale" dołączyli Camille Hyde ("American Vandal") i Lucien Laviscount ("Scream Queens"), którzy zagrają rodzeństwo, Alexandrę i Alexandra Cabotów, prowadzących wytwórnię muzyczną swojego ojca.

10. Clive Standen w pilocie serialu NBC

Aktor z "Wikingów" pojawi się w pilocie serialu "Council of Dads", opowiadającego o rodzinie, która dowiaduje się, że tata, Scott, jest śmiertelnie chory. Standen zagra kumpla Scotta, który jest szefem kuchni.

REKLAMA