Arya Stark kontra reszta bohaterów "Gry o tron" – zobaczcie ich pierwszą reakcję na widok smoków

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Nowy teaser 8. sezonu "Gry o tron" pokazuje reakcję Aryi Stark na widok smoka. I dość mocno różni się ona od zachowania innych bohaterów serialu w zetknięciu z zionącymi ogniem gadami.

Fani "Gry o tron" wyciskają z każdej zapowiedzi serialu, nawet tej kilkusekundowej, ile się da – od teorii spiskowych po dokładną analizę zaprezentowanego materiału. Wnikliwemu badaniu został poddany ostatni teaser nadchodzącego 8. sezonu produkcji, a uwagę widzów przyciągnęła tym razem Arya Stark, skłaniając ich do odświeżenia kilku starych scen z serialu.

Teaser 8. sezonu Gry o tron – Arya Stark widzi smoka

Nawet walący się mur nie wywołał tyle emocji, ile uśmiechająca się na widok gada Arya Stark (Maisie Williams). Najwaleczniejsza córka Neda od dawna fascynowała się smokami. W 2. sezonie wdała się nawet w rozmowę z Tywinem Lannisterem, podczas której wyraziła swój zachwyt postacią Visenyi Targaryen, wojowniczki walczącej mieczem wykutym z valyriańskiej stali i ujeżdżającej smoka o imieniu Vhagar.

W teaserze 8. sezonu serialu zaprezentowana została pierwsza reakcja Aryi na widok smoka. Jest nią uroczy uśmiech. Internauci pokusili się o odnalezienie innych bohaterów serialu w analogicznych sytuacjach.

Co się okazuje? Gdy widok smoka wywołał w największych twardzielach, jak Jamie i Jon Snow, efekt opadającej szczęki, u twardo stąpającego po ziemi Tyriona spowodował szok i był nawet w stanie zaskoczyć bezwzględną Cersei, Arya po prostu jest nim radośnie podekscytowana.

Zresztą zobaczcie sami:

[SPOILERS] Arya's face expression in the new teaser! from r/gameofthrones

Raz jeszcze – wystraszeni panowie kontra Arya spełniająca swoje marzenie:

8. sezon Gry o tron startuje w HBO 15 kwietnia