Jeszcze więcej ukrytych duchów! Twórca "Nawiedzonego domu na wzgórzu" mówi o 2. sezonie

"Nawiedzony dom na wzgórzu" (Fot. Netflix)

Szukaliście duchów poukrywanych w kadrach, kiedy oglądaliście 1. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu"? Jeśli tak, to 2. sezon serialu z pewnością was nie zawiedzie.

"Nawiedzony dom na wzgórzu" powróci z 2. sezonem nie jako kontynuacja historii rodziny Crainów, ale z całkowicie nowym rodziałem "Nawiedzonej antologii". Jeśli jednak boicie się, że wraz z nowym sezonem znikną duchy, które twórcy umiejętnie poukrywali w kadrach z serialu (dając zarazem fanom powód do wielokrotnego oglądania i wyłapywania zjaw), to Mike Flanagan ma dla was dobrą wiadomość.

W odpowiedzi na tweeta z prośbą o umieszczenie duchów w 2. sezonie, twórca zapewnił, że razem ze scenarzystami "już dyskutują, jak jeszcze lepiej poukrywać duchy" w nowych odcinkach.

Rozmawiając dalej z fanami "Nawiedzonego domu na wzgórzu", Mike Flanagan zgodził się z sugestią, że serialowe duchy powinny pokazywać się też w innych produkcjach Netfliksa. A kiedy inny fan zasugerował, że jedyny sposób na przebicie zjaw z 1. sezonu to sprowadzenie prawdziwych duchów, Flanagan obiecał, że już nad tym pracuje.

Nawiedzony dom na wzgórzu – o czym opowie 2. sezon?

Jak wcześniej podawaliśmy, 2. sezon "Nawiedzonej antologii" ma być luźną adaptacją gotyckiej noweli "The Turn of the Screw" autorstwa Henry'ego Jamesa. Historia młodej guwernantki, która opiekuje się dwójką dzieci w wielkiej posiadłości na wsi będzie zatytułowana "The Haunting of Bly Manor".

The Haunting of Bly Manor – kiedy premiera?

Serial zobaczymy w 2020 roku w serwisie Netflix. Na razie nie wiadomo, czy aktorzy z 1. sezonu powrócą w nowych rolach.

REKLAMA