10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Brooklyn 9-9" (Fot. NBC)

"Brooklyn 9-9" z zamówieniem na 7. sezon. "Star Trek: Discovery" z zamówieniem na 3. sezon. Powstaje BritBox – brytyjska odpowiedź na Netfliksa. A oprócz tego "Rodzina Soprano", spin-off "Jane the Virgin" i nie tylko.

1. Brooklyn 9-9 z zamówieniem na 7. sezon

Telewizja NBC zamówiła 7. sezon "Brooklyn 9-9". Liczba odcinków na razie nie została ustalona.

2. Star Trek: Discovery z zamówieniem na 3. sezon

CBS All Access zamówił 3. sezon "Star Trek: Discovery". Serial dostał także drugą showrunnerkę – razem z Alexem Kurtzmanem produkcję będzie prowadzić scenarzystka Michelle Paradise, która dołączyła do ekipy w trakcie 2. sezonu.

3. Jacqueline Grace Lopez w spin-offie Jane the Virgin

Aktorka znana z "East Los High" dostała główną rolę w pilocie "Jane the Novela", czyli antologii opartej na książkach Jane Villanuevy. Jacqueline Grace Lopez zagra Estelę, kuratorkę sztuki, która w ostatnich latach grała bezpiecznie. Szokujący sekret zmienia wszystko i zmusza ją do prowadzenia podwójnego życia.

4. BritBox – brytyjska odpowiedź na Netfliksa

BBC i ITV tworzą razem serwis BritBox, w którym będzie można oglądać archiwalne programy obu stacji. Platforma pojawi się na brytyjskim rynku do końca roku i ma być konkurencją dla Netfliksa i Amazon Prime Video.

5. Showrunner L.A.'s Finest stracił nogę po wypadku

Brandon Sonnier, jeden z dwójki showrunnerów "L.A.'s Finest", przeszedł operację amputacji nogi poniżej kolana. To efekt wypadku na planie serialu – w twórców wjechało auto kaskaderskie.

6. Strike Back z zamówieniem na finałowy sezon

Telewizja Cinemax zamówiła finałowy sezon serialu "Strike Back" (czyli siódmy w USA i ósmy w Wielkiej Brytanii).

7. The Tick – zwiastun 2. sezonu

Niebieski superbohater wraca 5 kwietnia – tutaj zobaczycie plakat "The Tick" na 2. sezon.

8. Stephen Dorff w pilocie serialu FOX-a

Aktor znany z 3. sezonu "Detektywa" dostał tytułową rolę w serialu "Deputy". To współczesny western, w którym Dorff zagra stróża prawa.

9. Ray Liotta w filmowym prequelu Rodziny Soprano

Ray Liotta, znany m.in. z "Goodfellas", negocjuje rolę w filmie "The Many Saints Of Newark", którego produkcja ma ruszyć wiosną.

10. John Mulaney w zapowiedzi Saturday Night Live

Komik poprowadzi "Saturday Night Live" w najbliższą sobotę. W zwiastunie możecie zobaczyć, jak odgrywa absurdalne przesłuchania do programu. W rzeczywistości Mulaney zaczynał karierę właśnie od SNL, gdzie był scenarzystą od 2008 roku.

REKLAMA