Idris Elba jako podrzędny DJ w serialu "Turn Up Charlie". Zobaczcie zwiastun nowej komedii Netfliksa

"Turn Up Charlie" (Fot. Netflix)

0

"Turn Up Charlie" to nowy serial komediowy Netfliksa, w którym podziwiać będziemy Idrisa Elbę jako londyńskiego DJ-a. Tyle że takiego, któremu w życiu za bardzo nie wyszło. Zobaczcie zwiastun.

W marcu na Netfliksie pojawi się nowy serial "Turn Up Charlie". Zobaczymy w nim Idrisa Elbę w roli wypalonego DJ-a, któremu życie podrzuca nową szansę. Nasz bohater zostaje nianią 11-letniej Gabby (Frankie Hervey), sprawiającej liczne problemy córki kumpla celebryty, i raz jeszcze decyduje się powalczyć o swoje muzyczne marzenia.

JJ Feild ("Turn") zagra wspomnianego kumpla, z kolei Piper Perabo ("Covert Affairs") wcieli się w jego żonę, sławną DJ-kę i feministkę, z którą nasz Charlie chętnie by się zamienił miejscami. Dziewczynkę, którą niańczy główny bohater, grać będzie Frankie Hervey. Oprócz nich w obsadzie znajdują się Angela Griffin ("The Detail"), Cameron King ("Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children") i Dustin Demri-Burns ("Księga czarownic").

Premiera "Turn Up Charlie" 15 marca na Netfliksie

Twórcami i producentami "Turn Up Charlie" są Idris Elba i Gary Reich. 1. sezon serialu będzie składać się z ośmiu odcinków.

Turn Up Charlie Idris Elba