10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" dostępne na polskim Netfliksie (a tymczasem w USA już szykują nowy spin-off). Zwiastuny "Boscha" i "Arrested Development". Julia Roberts w nowym serialu Amazona.

1. The Walking Dead dostępne w serwisie Netflix

Niespodzianka! Na polskim Netfliksie pojawiło się dzisiaj – bez wcześniejszych zapowiedzi – 8 sezonów serialu "The Walking Dead".

2. Szykuje się kolejny spin-off The Walking Dead

Telewizja AMC planuje jeszcze jeden spin-off "The Walking Dead". Informację potwierdził Ed Carroll z zarządu stacji, który na razie nie zdradził żadnych szczegółów na temat nowego serialu.

– To jeszcze nie jest ten etap, kiedy oficjalnie ogłaszamy plany na premierę. Ale zatrudniliśmy już zespół kreatywny, który stworzył zarys całej historii. Czujemy się bardzo dobrze z tym projektem. Nie możemy jeszcze mówić o naszych partnerach na innych rynkach, ale jest na to apetyt i prowadziliśmy już rozmowy z wieloma istotnymi graczami – powiedział.

3. Arrested Development – zwiastun sezonu 5B

Serial wraca 15 marca prawdopodobnie już z finałową serią. A w niej powrót Gene'a Parmesana, proces Bustera (który ma nową kończynę) i mnóstwo innych atrakcji. Znikł za to Tony Wonder, który mógł nie przeżyć swojego ostatniego występu, i Lindsay, bohaterka najbardziej sztucznych scen z pierwszej części sezonu.

4. Julia Roberts w nowym serialu Amazona

Julia Roberts negocjuje główną rolę w serialu "Charlotte Walsh Likes to Win" opartym na książce Jo Piazzy. Bohaterką jest kobieta, która chce wszystkiego – władzy politycznej, szczęśliwego małżeństwa – i będzie musiała zdecydować, ile jest w stanie dla tego poświęcić. Idealistyczna Charlotte Walsh rezygnuje z pracy w Dolinie Krzemowej, by zamieszkać z mężem i córkami w małym miasteczku w Pensylwanii, gdzie startuje do Senatu. Z początku świat polityki ją szokuje. Ale kiedy jej przeciwnicy odkrywają tajemnicę, która może pogrzebać jej szanse, Charlotte zmuszona jest działać. Scenariusz pisze Jon Robin Baitz ("Brothers & Sisters"), Julia Roberts ma być także wśród producentów.

5. Richard Plepler nie będzie już szefem HBO

Richard Plepler, który był prezesem HBO przez prawie 28 lat, odchodzi ze stanowiska. Według nieoficjalnych informacji serwisu Variety jest to efekt zmian, które wprowadza WarnerMedia, w praktyce łącząc HBO z Turnerem. Pleplera może zastąpić Bob Greenblatt, były szef NBC Entertainment, który obecnie negocjuje kontrakt.

6. Jason Biggs w pilocie komedii FOX-a

Jason Biggs zagra tatę genialnych dzieciaków i męża Maggie Lawson w pilocie "Geniuses", sitcomu telewizji FOX.

7. Bosch wraca w kwietniu – zwiastun 5. sezonu

10 nowych odcinków "Boscha" pojawi się 19 kwietnia na Amazon Prime Video.

8. Wiemy, kto zagra Superboya w 2. sezonie Titans

Conner Kent aka Superboy będzie jednym z bohaterów 2. sezonu "Titans", a zagra go australijski aktor Joshua Orpin.

9. Adelaide Clemens w pilocie serialu CBS

Adelaide Clemens z "Rectify" pojawi się w pilocie serialu "Tommy" o pierwszej kobiecie, która zostaje szefową policji w Los Angeles. Clemens wcieli się w rzeczniczkę prasową głównej bohaterki (w tej roli Edie Falco).

10. Reid Scott w serialu Why Women Kill

Aktor znany z "Veepa" dołączył do obsady serialu "Why Women Kill" CBS All Access, opowiadającego historie trzech kobiet i trzech zdrad małżeńskich – w latach 60., 80. i w roku 2018. Scott zagra faceta z 2018 roku – pisarza, który jest w niekonwencjonalnym małżeństwie. On i jego żona sypiają z innymi ludźmi, jedyna zasada jest taka, że nie przyprowadzają ich do domu. Wszystko w ich życiu się zmienia, kiedy lesbijska kochanka jego żony zostaje u nich na weekend.

REKLAMA