Luke, modlimy się za ciebie! Zobaczcie, jak aktorzy z "Riverdale" i "Beverly Hills, 90210" wspierają Perry'ego

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Luke Perry trafił do szpitala po rozległym udarze mózgu. Przyjaciele z "Riverdale" i "Beverly Hills, 90210" życzą mu powrotu do zdrowia – zebraliśmy ich ciepłe wpisy.

Ta wiadomość wstrząsnęła wczoraj dwoma pokoleniami fanów: 52-letni Luke Perry, niegdyś Dylan McKay, bożyszcze nastolatek z "Beverly Hills, 90210", a obecnie Fred Andrews, tata Archiego z "Riverdale", trafił do szpitala po rozległym udarze mózgu.

Luke Perry z Riverdale miał udar

Wiadomości na temat stanu zdrowia aktora, które pojawiły się w internecie, wciąż są dość szczątkowe. Portal TMZ podał, że Perry został przewieziony do szpitala w środę rano. Przedstawiciele aktora nie wypowiedzieli się na temat jego stanu, zdradzili jedynie, że aktualnie "znajduje się pod obserwacją w szpitalu". TMZ podało, że Perry jest w stanie śpiączki farmakologicznej, ale zostało to zdementowane przez reprezentantów aktora.

Aktor w ostatnich dniach brał udział w zdjęciach do nowych odcinków "Riverdale" kręconych w studiu Warner Bros. Serial ma już zamówienie na 3. sezon, którego możemy spodziewać się jesienią.

Dodatkowo jest szansa, że zobaczymy Perry'ego w powrocie "Beverly Hills, 90210", w którym dawne gwiazdy wcielą się w przerysowane wersje samych siebie i będą próbować sprzedać reboot kultowej produkcji dla nastolatek. Perry co prawda jest zajęty na planie "Riverdale", niemniej jednak Tori Spelling ma nadzieję na choćby gościnny występ dawnego Dylana we wznawianej produkcji.

Luke Perry po udarze – reakcje i życzenia zdrowia

Tyle planów na przyszłość, w teraźniejszości aktor wciąż znajduje się w szpitalu, a z każdej strony płyną modlitwy i życzenia powrotu do zdrowia.

"Żadne słowa nie potrafią wyrazić tego, co czuje moje serce po usłyszeniu tych szokujących wieści. Módlmy się wszyscy, żeby on szybko wyzdrowiał" – napisał Ian Ziering z "Beverly Hills, 90210".

"Mój przyjacielu. Trzymam cię mocno i daję ci moją siłą. Dasz radę" – zapewniła Shannen Doherty, dawna Brenda, dziewczyna Dylana z "Beverly Hills, 90210".

"Przesyłam wyrazy miłości Luke'owi Perry'emu" – to tweet Molly Ringwald, serialowej Mary Andrews z "Riverdale", byłej żony Freda.

"Myślę o tobie, Luke. I modlę się, żebyś wyzdrowiał" – napisała Lili Reinhart, Betty z "Riverdale", dodając zakulisowe zdjęcie z Perrym.

O Luke'u Perrym pamiętała także Kristy Swanson, która zagrała u jego boku w filmowej wersji "Buffy" w 1992 roku. "Właśnie usłyszałam przerażającą wiadomość, że mój drogi stary przyjaciel Luke Perry przeszedł rozległy udar. Luke, skarbie, modlę się za ciebie teraz, kocham cię bardzo i z Bożą pomocą przetrwasz to. Proszę, módlcie się za Luke'a.