Łapcie szczegóły z musicalowego odcinka "Riverdale" nawiązującego do filmu "Heathers"

"Riverdale" (Fot. CW)

0

"Big Fun" jest jednym z bardziej wyczekiwanych odcinków 3. sezonu "Riverdale". Przyjmie formę musicalu nawiązującego do kultowego filmu "Heathers". Co się w nim wydarzy? Mamy opis.

2. sezon "Riverdale" miał musicalowy odcinek nawiązujący do filmu "Carrie", a sezon 3. będzie mieć swoje "Heathers". Twórca serialu, Roberto Aguirre-Sacasa, ponownie stawia na muzyczny format i obiecuje, że tym razem śpiewać będą wszyscy!

Riverdale sezon 3 – szczegóły odcinka z Heathers

Piętnasty odcinek 3. sezonu produkcji nosi tytuł "Chapter Fifty-One: BIG FUN" i będzie nawiązywać do klasyka z 1988 roku, w którym Winona Ryder zagrała Veronicę Sawyer, a Christian Slater sportretował J.D. Mowa oczywiście o filmie "Heathers" znanym w Polsce pod tytułem "Śmiertelne zauroczenie". To opowieść o trzech Heathers wprowadzających terror w Westerberg High. Veronica i J.D. postawiają sprowadzić nieznośne dziewczyny do porządku, który w tym przypadku oznacza śmierć.

Film doczekał się swojej musicalowej wersji i zdobył uznanie krytyków. Wersja "Heathers", która zostanie przedstawiona na deskach Riverdale High, będzie zawierała dziewięć wyśpiewanych przez aktorów piosenek.

Riverdale Heathers

Z oficjalnego opisu serialu dowiadujemy się, że Cheryl (Madelaine Petsch) odegra rolę Heather Chandler, czyli przywódczyni wszystkich trzech Heathers. Konflikt między Betty Cooper (Lili Reinhart) i rodziną Everneverów, a zwłaszcza z Evelyn ( Zoe De Grand’Maison) będzie się pogłębiać, a doskonałą okazją do kolejnych starć na ich linii będzie zaangażowanie dziewczyny z Farmy zarówno w szkolny musical, jak i życie przyjaciół panny Cooper.

Veronica (Camila Mendes) dowie się druzgocących rzeczy o swojej rodzinie, a Archie (KJ Apa) i Josie (Ashleigh Murray) podejmą decyzję odnośnie swojej wspólnej przyszłości. Jughead (Cole Sprouse) natomiast wykona zaskakujący ruch przeciwko swojej mamie, Gladys (Gina Gershon).

Musicalowy odcinek Riverdale będzie 21 marca na Netfliksie