8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Netflix

0

Netflix traci miliony na współdzieleniu kont. Seth Rogen w nowej "Strefie mroku". Chrissy Metz w "Superstore". A oprócz tego oryginalne "Roswell", "Chirurdzy" i nie tylko.

1. Netflix traci miliony na współdzieleniu kont

Według badania CordCutting jedna na pięć osób, które korzystają z serwisów streamingowych, używa nieswojego konta. Straty Netfliksa związane z tym, że nie każdy użytkownik ma własne konto, mają wynosić 192 mln dolarów co miesiąc i 2,3 mld dolarów rocznie. Netflix przymyka na to oko, ale ceny abonamentów idą w górę. Ostatnio podwyżka dotknęła amerykańskich użytkowników, teraz znów powracają testy wyższych pakietów w Polsce.

Osoby, które próbują wykupić Netfliksa po raz pierwszy, dostają na dzień dobry inne cenniki niż ci, którzy już korzystają z serwisu. Gazeta.pl pisze, że cenniki różnią się na różnych urządzeniach, ale plany Standard i Premium zawsze są o kilka złotych droższe (obecnie polscy użytkownicy Netfliksa płacą odpowiednio 43 i 52 zł). Przykładowy nowy cennik wygląda tak:

2. Lorenzo Caccialanza powróci w Chirurgach

Lorenzo Caccialanza, który pojawił się pod koniec najnowszego odcinka "Chirurgów" jako tata DeLuki, będzie powracać w kolejnych odcinkach.

3. Seth Rogen w nowej Strefie mroku

Seth Rogen pojawi się w jednym z odcinków nowej "Strefy mroku". Serial startuje 1 kwietnia w USA na CBS All Access, a o polskiej premierze wciąż nic nie słychać.

4. Obsada oryginalnego "Roswell" na nowym zdjęciu

Brendan Fehr, czyli dawny Michael Guerin z "Roswell", wrzucił na Twittera zdjęcie z Jasonem Behren, Nickiem Wechslerem i Majandrą Delfino. Tak prezentuje się dziś część ekipy oryginalnego "Roswell":

5. Adam Brody w Single Parents

Adam Brody, prywatnie mąż Leighton Meester, pojawi się gościnnie w finale "Single Parents" jako Derek, były mąż Angie granej przez Meester.

6. Chrissy Metz w Superstore

Aktorka znana z "This Is Us" zagra gościnnie w "Superstore" Luanne, przedstawicielkę działu HR, która pojawi się, żeby zbadać sprawę serii żenujących tweetów.

7. Justin Bartha i Geoffrey Owens w pilocie SyFy

Justin Bartha i Geoffrey Owens dołączyli do obsady pilota czarnej komedii SyFy "(Future) Cult Classic", którą tworzy Shay Hatten ("Ballerina"). To miks slashera, młodzieżowego dramatu i satyry, osadzony 18 lat w przyszłości. Bohaterami jest grupka młodzieży, którą bierze na cel morderca, mający obsesję na punkcie slasherów z lat 90.

8. Amanda Payton w brytyjskiej komedii

Amanda Payton ("Trial & Error") dołączyła do obsady policyjnej komedii "Code 404" telewizji Sky.