8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

Wkrótce rusza produkcja 3. serii "Chilling Adventures of Sabrina". Disneyowscy złoczyńcy w jednym serialu. Reżyser "Swamp Thing" pokazuje wideo z planu. A oprócz tego piloty i nie tylko.

1. Chilling Adventures of Sabrina – wkrótce rusza produkcja 3. serii

Netfliksowy serial o Sabrinie Spellman produkowany jest w szalonym tempie – dokładnie 29 kwietnia mają ruszyć zdjęcia do 3. sezonu. Przez wiosnę, lato i jesień ekipa zamierza nakręcić 16 kolejnych odcinków (czyli serie 3 i 4). Premiera 2. sezonu planowana jest na 5 kwietnia.

2. Ile jeszcze będzie serii Call the Midwife?

"Call the Midwife" w tym momencie jest w trakcie 8. sezonu i to nie jest wcale początek końca. Heidi Thomas, twórczyni serialu, zapowiada 9. sezon, którego akcja będzie dziać się w 1965 roku, a potem jeszcze kilka kolejnych, sięgających przynajmniej początków lat 70. Thomas w tym momencie nie wie, jak bardzo serial zagłębi się w lata 70., ale jeszcze nie myśli o zakończeniu.

3. Disneyowscy złoczyńcy w jednym serialu

Ikoniczni złoczyńcy Disneya mają dostać własny serial animowany, który pojawi się na nowej platformie VoD Disney+. Tytuł roboczy serialu to "Book of Enchantments", a bohaterami mają być m.in. Bestia z "Pięknej i Bestii", Maleficent ze "Śpiącej królewny" czy Zła Królowa z "Królewny Śnieżki".

4. Olivia Thirlby w pilocie serialu ABC

Olivia Thirlby ("Goliath") zagra główną rolę w "Until the Wedding", opartym na izraelskim formacie. To historia o tym, jak decyzja pewnej pary, żeby się pobrać, wpływa na życie ludzi dookoła.

5. Odette Annable w pilocie komedii FOX-a

Odette Annable ("Supergirl") zagra główną rolę kobiecą – czyli Ewę – w pilocie komedii "Adam & Eve" opartej na kanadyjskim formacie. Serial opowie historię pary na trzech etapach życia – w wersji młodej, w średnim wieku z dziećmi i w okolicach emerytury. Reżyserować będzie Claire Scanlon ("The Good Place"), scenariusz pisze Jon Beckerman.

6. Eve Harlow w pilocie serialu FOX-a

Eve Harlow ("The 100") pojawi się w pilocie "neXt" – thrillera telewizji FOX o sztucznej inteligencji.

7. Reżyser Swamp Thing pokazuje wideo z planu

Serialowy "Potwór z bagien" wygląda bardzo klimatycznie. A przynajmniej tak sugeruje wideo z planu, którym podzielił się reżyser i producent Len Wiseman.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Just add water #SwampThing

Post udostępniony przez Len Wiseman (@lenwiseman)

8. Sarah Shahi w The Rookie

Aktorka znana z "Person of Interest" pojawi się gościnnie w "The Rookie" w roli agentki FBI. Więcej zdjęć tutaj.

The Rookie

The Rookie

REKLAMA