Zdjęcia z 2. części "Chilling Adventures of Sabrina". Mroczna panna Spellman, a u jej boku nowy chłopak!

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Przejście na mroczną stronę mocy i trójkąt miłosny z seksownym czarnoksiężnikiem w jednej z głównych ról. "Chilling Adventures of Sabrina" powraca z 2. częścią – zobaczcie foty!

"Chilling Adventures of Sabrina" powraca z nowymi odcinkami (czyli 2. częścią 1. sezonu – wreszcie wiemy, jak to oficjalnie nazywać!), a w nich możemy spodziewać się znacznie mroczniejszych klimatów niż do tej pory. Nastoletnia czarownica grana przez Kiernan Shipkę już nie będzie grzeczną dziewczynką, a czarna magia będzie mieć dla niej coraz mniej tajemnic.

Trójkąt miłosny w Chilling Adventures of Sabrina

Jak informuje Netflix, który wraz ze zdjęciami z 2. części przysłał krótki opis, Sabrinę czekają zmagania z ciekawością poznania swoich korzeni oraz utrzymaniem relacji ze znajomymi śmiertelnikami. Poza tym nastoletnia czarownica wciąż ma niepoukładane sprawy sercowe, to znaczy znajduje się w bezbożnym trójkącie, miotając się pomiędzy seksownym czarnoksiężnikiem Nicholasem Scratchem a sympatycznym śmiertelnikiem Harveyem Kinkle'em.

Tymczasem Czarny Pan, Madame Satan i Ojciec Faustus Blackwood wciąż usiłują wprowadzić chaos do miasteczka Greendale i domostwa Spellmanów. Nie są jednak jedynymi osobami, które próbują zaburzyć porządek. "Zło nigdy nie śpi, dlatego wszystko stoi pod znakiem zapytania – związki, tożsamość i prawdziwe intencje" – czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Chilling Adventures of Sabrina część 2 – premiera 5 kwietnia na Netfliksie

Nowe odcinki "Chilling Adventures of Sabrina" pojawią się w serwisie Netflix 5 kwietnia. Do obsady serialu Netfliksa dołączy Alexis Denisof ("Buffy: Postrach wampirów") w roli chłopaka pani Wardwell, powracającego zza granicy z misji Lekarzy bez Granic. Pojawi się także Jedidiah Goodacre ("The Originals") jako czarodziej Dorian Gray, właściciel klubu Dorian's Gray Room oraz pewnego przeklętego portretu ukrywanego przed światem.

A niedługo po premierze – dokładniej, pod koniec kwietnia – ma ruszyć produkcja 3. i 4. części. Czyli po prostu 2. sezonu, który także będzie wypuszczony w dwóch turach.

Chilling Adventures of Sabrina sezon 2

Chilling Adventures of Sabrina sezon 2

Chilling Adventures of Sabrina sezon 2

Chilling Adventures of Sabrina sezon 2

Chilling Adventures of Sabrina sezon 2